Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

20. urodziny portalu mojacukrzyca.org - zobacz specjalne wydanie programu!

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Udział w grupie fokusowej Trials@Home - poszukiwane osoby z cukrzycą typu 2

źródło: IDF Europe, dodano: 23 września 2021 r.

Międzynarodowa Federacja Diabetologiczna Oddział Europa (IDF Europe) szuka osób z cukrzycą typu 2, które są na insulinoterapii i dobrze posługują się językiem angielskim, do utworzenia 2-3 grup fokusowych w ramach projektu Trials@Home. Grupy będą miały na celu zbadanie opinii ludzi na temat materiałów edukacyjnych opracowywanych w ramach projektu, a także zarysu protokołu.


IDF Europe jest częścią konsorcjum dla projektu finansowanego przez Unię Europejską o nazwie Trials@Home. Jest to pięcioletni projekt, który rozpoczął się we wrześniu 2019 roku. Jego celem jest wykazanie wykonalności Zdecentralizowanych Zdalnych Badań Klinicznych (Remote Decentralised Clinical Trials) i opracowanie zaleceń dotyczących ich wdrożenia w Europie. Ponieważ cukrzyca została wybrana jako obszar terapeutyczny do pilotażowego badania klinicznego, stworzyliśmy dla projektu Panel Ekspertów-Pacjentów, a także włączamy inne osoby żyjące z cukrzycą, aby zapewnić dodatkowe informacje zwrotne w niektórych aspektach projektu za pośrednictwem grup fokusowych.

Prosimy o kontaktowanie się w języku angielskim z Maartje Roskams na maartje.roskams@idf-europe.org (w tytule prosimy podać "Trials@Home - Poland") w celu uzyskania szczegółów i umówienia się na spotkanie online.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Udział w grupie fokusowej Trials@Home - poszukiwane osoby z cukrzycą typu 2
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 20 października 2021 r.

Zadaj pytanie on-line