Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Dorotą Kośmicką-Gacke o cukrzycy i telewizji

źródło: info. własne, dodano: 21 września 2021 r.

Będzie filmowo! W programie na żywo "Pogadajmy o cukrzycy" w dniu 24 września 2021 roku gościć będziemy producentkę filmową i telewizyjną, która tak jak my, zmaga się z cukrzycą typu 1, Panią Dorotę Kośmicka-Gacke! Porozmawiamy o tym, jak Pani Dorocie żyje się z cukrzycą, czy choroba przeszkadza jej w karierze zawodowej, jak dowiedziała się o chorobie i co stwarza dla niej największą trudność przy samokontroli. Pani Dorota zdradzi nam też kilka szczegółów związanych z pracą producentki filmowej i telewizyjnej. Zapytamy o to, jakie ma obowiązki służbowe, na czym polega praca producenta i jak dużo czasu poświęca na realizację swoich pasji.

Dorota Kośmicka-Gacke jest producentką najbardziej lubianych seriali w Polsce: "Diagnoza", "Druga szansa", "Rodzinka.pl", "Niania" oraz nowych produkcji "Tajemnica zawodowa", "Piękni i bezrobotni", "Mamy to", "Motyw", "Druga szansa" i wielu innych. Nominowana do Wiktora 2012 oraz nagrody Orły 2017. Wybrana została jedną ze 100 Kobiet Roku miesięcznika "Pani" oraz Osobowością Roku przez miesięcznik "Elle". Współtworzone przez nią seriale były nagradzane Telekamerami. Choruje na cukrzycę typu 1.

Oglądaj na żywo


Spotkanie na żywo będzie niezwykłą okazją do wysłuchania historii Pani Doroty, zadania pytania i uzyskania odpowiedzi. Cukrzyca nie wybiera. Choruje na nią wiele osób. Najważniejsze to się nie poddawać i iść do przodu. Pani Dorota pokazuje, że pomimo cukrzycy typu 1 można realizować swoje pasje, spełniać się zawodowo i cieszy się pełnią życia. Przekażcie informacje o spotkaniu innym. Niech dołączają do nas kolejne osoby. Wspólnie łatwiej w tej skomplikowanej i czasami trudnej chorobie.

Do zobaczenia na żywo w piątek, 24 września 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Agnieszka   IP: 37.47.21.xxx(2021-09-24 12:13:22)
Dzień dobry, bardzo Panią podziwiam i gratuluję ale mam do Pani takie pytanie po co żyć z cukrzycą skoro można się przeszczepić i cieszyć się nowym życiem. Ja niedawno tak zrobiłam i po 30 latach choroby na którą chorowałam od urodzenia mam nowe życie bez cukrzycy, o przeszczepieniu trzustki myślałam już kilka lat temu ale wszyscy diabetolodzy odwodzili mnie od tego pomysłu, teraz jestem zdrowym szczęśliwym wolnym człowiekiem. Myślę że dla Pani byłaby to możliwość do rozważenia i mówię to w szczególności z perspektywy równie aktywnej zawodowo kobiety co Pani, jest Pani młodą piękną kobietą i warto dać sobie szansę na nowe życie. Przepraszam za mój mentorski ton ale ja po swoim przeszczepie chciałabym żeby wszyscy chorzy na cukrzycę mogli się cieszyć takim życiem jak ja po przeszczepieniu. Łącze najserdeczniejsze pozdrowienia Agnieszka


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Dorotą Kośmicką-Gacke o cukrzycy i telewizji
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line