Strona główna FreeStyle Libre
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z dr Anną Jeznach-Steinhagen - CUKRZYCA I CIĄŻA

źródło: info. własne, dodano: 31 sierpnia 2021 r.

Co zazwyczaj robisz w piątki o godzinie 20-stej? Bierzesz udział w programie "Pogadajmy o cukrzycy" na portalu mojacukrzyca.org? Dobra odpowiedź! Nasze cotygodniowe programy powróciły po wakacjach. Zapraszamy Was na rozmowy pełne inspiracji, wiedzy i doświadczenia. Nasi goście opowiadać będą o swoim spojrzeniu na cukrzycę. Już 3 września w studiu gościć będziemy diabetologa dr Annę Jeznach-Steinhagen. Pani doktor opowie nam o cukrzycy oczami diabetologa. Sporą część rozmowy poświęcimy ciąży w cukrzycy i temu, jak odpowiednio przygotować się do tego szczególnego czasu. Liczymy oczywiście na Wasz aktywny udział - te spotkania są dla Was, ale to i Wy je współtworzycie. Do zobaczenia!

Doktor Anna Jeznach-Steinhagen ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie (dziś Warszawski Uniwersytet Medyczny) na kierunku lekarskim oraz SGGW na kierunku Żywienie Człowieka. Od 14 lat jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pani doktor Anna Jeznach-Steinhagen ma specjalizację z Diabetologii oraz Chorób Wewnętrznych. Uzyskała stopień dr nauk medycznych. Ukończyła również szkolenie podyplomowe z zakresu psychodietetyki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Na co dzień pracuje w gabinet diabetologa, który mieści się przy ul. Wokalnej 4 w pobliżu stacji metra Ursynów w Warszawie.

Oglądaj na żywo


Pod redakcją naukową dr Anny Jeznach-Steinhagen ukazała się książka "Żywienie osób z cukrzycą i chorobami towarzyszącymi", która w kompleksowy sposób omawia zasady żywienia pacjentów z cukrzycą w wielu aspektach. Książka powstała z potrzeby zebrania zasad żywienia osób z cukrzycą z uwzględnieniem różnych sytuacji klinicznych i chorób towarzyszących, na podstawie wieloletnich doświadczeń klinicznych i dydaktycznych wszystkich autorów. Książka w sposób holistyczny pokazuje zasady żywienia pacjentów z cukrzycą w wielu aspektach. Opisane zostało postepowanie z pacjentami ze stanami przedcukrzycowymi, z cukrzycą ciążową, chorymi onkologicznie z cukrzycą, chorymi z nadwaga i otyłością, chorymi przygotowywanymi do leczenia bariatrycznego i w wielu innych przypadkach. Książka dedykowana jest lekarzom rodzinnym, diabetologom i dietetykom.

Zapraszamy do wspólnej rozmowy!

Zobacz profile dr Anny Jeznach-Steinhagen w mediach:

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo

Spotkanie odbędzie się na żywo w piątek, 3 września 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z dr Anną Jeznach-Steinhagen - CUKRZYCA I CIĄŻA
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 r.

Zadaj pytanie on-line