Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

20. urodziny portalu mojacukrzyca.org - zobacz specjalne wydanie programu!

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 7 maja o godz. 20.00 z Karoliną Klewaniec

źródło: info. własne, dodano: 4 maja 2021 r.

Ogarnęła Cię cukromania? Koniecznie musisz wpaść w piątek do programu "Pogadajmy o cukrzycy". Do rozmowy zaprosiliśmy Cukromamę Cukromaniaka, czyli Karolinę Klewaniec, autorkę bloga cukromania.pl. Porozmawiamy o życiu z cukrzycą i celiakią, o problemach małych i dużych jej ukochanego synka Franka, podyskutujemy o codzienności "słodkiego życia". Karolinę zapytamy też o pracę przy prowadzeniu bloga, o słodkie bajeczki, a także o jej książkę "Cukrzyca typu 1. Rodzinny poradnik cukrzycowy". Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu. Widzimy się w piątek, 7 maja o godzinie 20.00!

Karolina Klewaniec jest mamą Franka, który od 2 roku życia ma zdiagnozowaną cukrzycę typu 1, a w wieku 7 lat wykryto u niego chorobę trzewną (celiakię). Karolina jest edukatorem społecznym, ale również doświadczonym szkoleniowcem z 15 letnim stażem w szkoleniach prowadzonych w języku polskim i angielskim. Z aktywności życiowej czerpie mnóstwo energii, radości i satysfakcji. Jej celem jest pomoc młodym diabetykom, aby ci mogli bezpiecznie i normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

Karolina blogerką została z miłości do pisania i chęci dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem, podejściem do życia oraz pasją. Na blogu chce pokazywać jaki jest jej rodzinny, wypracowany przez lata sposób radzenia sobie w życiu z chorobami przewlekłymi. Blog to swego rodzaju osobisty pamiętnik, w którym do tej pory zanotowano aż 7 lat życia z cukrzycą i celiakią.

Oglądaj na żywo


Karolina Klewaniec napisała książkę "Cukrzyca typu 1. Rodzinny poradnik cukrzycowy", która powstała we współpracy z wybitnym diabetologiem prof. dr hab. n. med. Przemysławą Jarosz-Chobot i została wydana przez Wydawnictwo PZWL. Książka to poradnik edukujący nie tylko rodziców i dziecko, ale też najbliższe otoczenie, w którym funkcjonuje mały diabetyk. Książka jest przydatna również dla edukatorów diabetologicznych jako polecenie źródła wiedzy dla rodzin z problemem cukrzycy typu 1.

Karolina jest również autorką tekstów w czasopismach dla diabetyków, portalach, stronach i blogach. Pisze teksty eksperckie nie tylko na temat cukrzycy typu 1. Tworzy teksty do działów zdrowie, uroda, life balance, odżywianie. Na swoim koncie ma również bajki dla cukrzyków, które można znaleźć na płytach CD pod nazwą "Słodkie bajeczki". Specjalnie dla Cukromaniaków bajki, które powstały przy współpracy z firmą Novo Nordisk można znaleźć też na stronie www.cukromania.pl

Spotkanie odbędzie się na żywo już w najbliższy piątek, 7 maja 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 23 kwietnia o godz. 20.00 z Agatą Szerszeń

O programie "Pogadajmy o cukrzycy"

Spotkania na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" odbywają się od 13 września 2019 roku. W piątki o godzinie 20.00 Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org, zaprasza na półtoragodzinne pogadanki o słodkim życiu. Można dowiedzieć się co w ostatnim czasie wydarzyło się w cukrzycowym świecie, jakie mamy nowości. Podczas spotkań prowadzona jest także edukacja cukrzycowa. Jerzy przekazuje ważne informacje przydatne każdemu diabetykowi i osobom interesującym się tematem diabetologii. Bardzo ważny jest interaktywny charakter spotkania. Użytkownicy mogą na żywo komentować wszystkie kwestie i zadawać pytania. Od maja 2020 roku do dyskusji zapraszani są goście specjalni. Podejmowane są różne, ważne tematy z cukrzycowego świata. W studiu "Pogadajmy o cukrzycy" pojawiło się już wiele ciekawych osobowości. Wszystkie dotychczasowe rozmowy można zobaczyć tutaj.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 7 maja o godz. 20.00 z Karoliną Klewaniec
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 13 października 2021 r.

Zadaj pytanie on-line