Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą prowadzi zapisy na kurs dla społecznych edukatorów diabetologicznych

źródło: Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą, dodano: 14 kwietnia 2021 r.

Fundacja dla Dzieci z CukrzycąFundacja dla Dzieci z Cukrzycą rozpoczęła zapisy na kurs dla społecznych edukatorów diabetologicznych. Jeżeli chcesz podjąć pracę jako społeczny edukator diabetologiczny i prowadzić szkolenia dla placówek oświatowych z zakresu opieki nad dziećmi z cukrzycą typu 1 zgłoś się na kurs. Kurs w tym roku odbędzie się w formule zdalnej. Zapisy prowadzone są do 25 kwietnia 2021 roku.

Kurs na społecznych edukatorów diabetologicznych potrwa 4 dni i odbędzie się w maju 2021 roku. Zajęcia prowadzić będą: zespół Kliniki Diabetologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, trenerzy personalni i umiejętności skutecznej prezentacji, psycholodzy kliniczni, doświadczeni edukatorzy diabetologiczni.

Terminarz:

7 maja (piątek) 17:30 - 21:00
8 maja (sobota) 09:00 - 15:00
10 maja (poniedziałek) 14:00 - 18:30
15 maja (sobota) 09:00 - 15:00

Forma kursu: kurs ma formę zdalną, składa się z interaktywnych zajęć online oraz nauki indywidualnej w oparciu o materiały dostarczone przez organizatora.

Do wzięcia udziału w kursie niezbędne jest posiadanie wiedzy z zakresu terapii cukrzycy. Warunkiem ukończenia kursu jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach oraz zdanie sprawdzianu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej.

W ramach kurs poznasz następujące zagadnienia:

 • Opieka nad dzieckiem z cukrzycą w placówce oświatowej
 • Uwarunkowania prawne dotyczące opieki nad dzieckiem z cukrzycą typu 1 w placówkach oświatowych.
 • Psychologiczny aspekt funkcjonowania dziecka z cukrzycą w placówce oświatowej.
 • Praktyczne aspekty pracy edukatora. Szkolenia stacjonarne i zdalne.
 • Techniki skutecznej komunikacji. Sztuka prezentacji.
W celu zgłoszenia należy wypełnić elektroniczny formularz do dnia 25 kwietnia 2021 roku. Wszelkie pytania prosimy kierować na marta.osmianska@fundacja-cukrzyca.pl. Zakwalifikowanie na kurs będzie potwierdzone do dnia 28 kwietnia 2021. Zakwalifikowani uczestnicy kursu wnoszą opłatę wpisową w wysokości 50,00 PLN płatną do dnia 4 maja 2021 roku.

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą prowadzi zapisy na kurs dla społecznych edukatorów diabetologicznych


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą prowadzi zapisy na kurs dla społecznych edukatorów diabetologicznych
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line