Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

20. urodziny portalu mojacukrzyca.org - zobacz specjalne wydanie programu!

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

VI Konferencja POST - ISPAD/ADA/ATTD już 2 stycznia 2021 roku

źródło: strona konferencyjna, dodano: 21 grudnia 2020 r.

To już VI z rzędu organizowana przez Fundację Europejska Klinika Cukrzycy konferencja POST ISPAD / ADA / ATTD. W tym roku w całości on-line. Organizatorzy zapraszają wszystkich członków diabetologicznych zespołów terapeutycznych, którzy zaangażowani są w opiekę nad dziećmi i młodzieżą oraz młodymi dorosłymi chorymi na cukrzycę. Konferencja odbędzie się już 2 stycznia 2021 roku, udział w niej jest bezpłatny.

Podczas spotkania, tradycyjnie przedstawione zostaną najnowsze i najciekawsze doniesienia jakie zaprezentowane zostały podczas tegorocznych, światowych Konferencji Towarzystw: ISPAD, ADA, ATTD. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, wydarzenie odbędzie się w formie ON-LINE, a uczestnictwo w nim jest całkowicie bezpłatne.

Przyszłoroczny sezon konferencyjny rozpoczynamy jako pierwsi. Bardzo wcześnie, bo już 2 stycznia 2021 r. W tym właśnie dniu zapraszam Was do wzięcia udziału w kolejnej już VI edycji konferencji POST - ISPAD/ADA/ATTD. W ślad za międzynarodowymi Towarzystwami ISPAD i ADA przeprowadzimy ją w wersji on-line. Znamienici Wykładowcy wybiorą i podsumują najważniejsze doniesienia naukowe z 2020 roku. W tych trudnych czasach szczególna troska o lepszy świat dla dzieci, młodzieży oraz młodych dorosłych jest ogromnie ważna. "Cukrzyca nie śpi podczas pandemii". Spotkajmy się w sieci 2 stycznia 2021! - prof. dr hab. med. Przemysława Jarosz-Chobot.

Wśród wykładowców m.in. prof. dr hab. n. med. Wojciech Młynarski, dr hab. n. med. Joanna Nazim, prof. dr hab. n. med. Agnieszka Szypowska, prof. dr hab. n. med. Przemysława Jarosz-Chobot, prof. dr hab. n. med. Małgorzata Myśliwiec. W programie również panel dyskusyjny z udziałem dr n. med. Eweliny Lipczyńskiej, Medtronic Polska, mgr Szymona Czapli, mgr Karoliny Piątek, mgr Elwiry Pidzik oraz mgr Moniki Zamarlik.

W panelu dyskusyjnym Młodych Naukowców udział weźmie czterech Światowych Ekspertów: prof. Katharine Barnard-Kelly (Wielka Brytania), prof. Tadej Battelino (Słowenia), prof. Thomas Danne (Niemcy), prof. Catarina Limbert (Portugalia).

Program i rejestracja na stronie www.postispad2021.pl
VI Konferencja POST - ISPAD/ADA/ATTD już 2 stycznia 2021 roku


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: VI Konferencja POST - ISPAD/ADA/ATTD już 2 stycznia 2021 roku
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 20 października 2021 r.

Zadaj pytanie on-line