Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 18 grudnia o godz. 20.00 z prof. dr hab. Leszkiem Czupryniakiem

źródło: info. własne, dodano: 16 grudnia 2020 r.

To już ostatnie spotkanie w programie "Pogadajmy o cukrzycy". Tak, tak. Kończymy tegoroczną serię i rozpoczynamy przerwę świąteczno-noworoczną. Widzimy się na żywo, w piątek, 18 grudnia o godzinie 20.00. Kolejne piątki przypadają w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, więc robimy małą pauzę. Wrócimy w nowym roku. Niemniej ten rok kończymy z rozmachem. Zaproszenie do studia "Pogadajmy o cukrzycy" przyjął jeden z najwybitniejszych polskich diabetologów prof. dr hab. n. med. Leszek Czupryniak, kierownik Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Porozmawiamy z profesorem o kończącym się roku 2020 w kontekście opieki diabetologicznej i zapytamy o to, co może przynieść nadchodzący nowy rok. Tradycyjnie już liczymy na aktywny udział widzów. Zachęcamy do zadawania pytań i komentowania.

Prof. dr hab. Leszek Czupryniak jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Obecnie pracuje jako kierownik Kliniki Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej bogatej karierze naukowej opublikował ponad 100 prac w renomowanych czasopismach medycznych oraz jest autorem kilku specjalistycznych książek. Odbywał staże szkoleniowe w ośrodkach zagranicznych, m.in. w Oksfordzie, Londynie i Wakefield (Wlk. Brytania), Maastricht (Holandia) oraz Miami (USA). Jest również laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym Nagrody Ministra Zdrowia I stopnia za pracę habilitacyjną (w 2009 roku) i Nagrody Lider Roku w Ochronie Zdrowia (w 2013 roku). Profesor Czupryniak był wieloletnim prezesem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Ponadto jest członkiem European Association for the Study of Diabetes oraz Executive Committee American Diabetes Association.

Oglądaj na żywo


Podczas spotkania na żywo z profesorem Leszkiem Czupryniakiem porozmawiamy o nowościach w zaleceniach Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego na 2021 rok, o cukrzycy typu 1 i cukrzycy typu 2, o nowoczesnych lekach przeciwcukrzycowych. Zapytamy także o nowoczesne metody monitorowania glikemii i nowe parametry wyrównania cukrzycy. Zastanowimy się, jak i czy telemedycyna sprawdza się w opiece nad pacjentem z cukrzycą. Podsumujemy kończący się rok 2020 i postaramy się odpowiedzieć na pytanie, co może przynieść zbliżający się nowy rok, także w kontekście ciągle trwającej pandemii koronawirusa. To będzie inspirujące spotkanie!

Spotkanie odbędzie się na żywo już w najbliższy piątek, 18 grudnia o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 18 grudnia o godz. 20.00 z prof. dr hab. Leszkiem Czupryniakiem

O programie "Pogadajmy o cukrzycy"

Spotkania na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" odbywają się od 13 września 2019 roku. W piątki o godzinie 20.00 Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org, zaprasza na półtoragodzinne pogadanki o słodkim życiu. Można dowiedzieć się co w ostatnim czasie wydarzyło się w cukrzycowym świecie, jakie mamy nowości. Podczas spotkań prowadzona jest także edukacja cukrzycowa. Jerzy przekazuje ważne informacje przydatne każdemu diabetykowi i osobom interesującym się tematem diabetologii. Bardzo ważny jest interaktywny charakter spotkania. Użytkownicy mogą na żywo komentować wszystkie kwestie i zadawać pytania. Od maja 2020 roku do dyskusji zapraszani są goście specjalni. Podejmowane są różne, ważne tematy z cukrzycowego świata. W studiu "Pogadajmy o cukrzycy" pojawiło się już wiele ciekawych osobowości. Wszystkie dotychczasowe rozmowy można zobaczyć tutaj.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 18 grudnia o godz. 20.00 z prof. dr hab. Leszkiem Czupryniakiem
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 22 kwietnia 2021 r.

Zadaj pytanie on-line