Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 11 grudnia o godz. 20.00 z dr n. med. Katarzyną Cyranką

źródło: info. własne, dodano: 11 grudnia 2020 r.

Powoli zbliża się koniec roku 2020 i czas podsumowań oraz planów na nowy rok. W przedostatnim programie "Pogadajmy o cukrzycy" w tym roku porozmawiamy o sprawach związanych ze zdrowiem psychicznym. Do studia zaprosiliśmy dr n. med. Katarzynę Cyrankę, psychologa klinicznego i psychoterapeutkę, na co dzień pracującą w Szpitalu Uniwersyteckim oraz w Katedrze Psychiatrii UJ CM w Krakowie. Dr Cyranka koordynuje prace zespołu, lekarzy psychiatrów i psychologów, stworzonego specjalnie dla pacjentów Poradni Diabetologicznej Szpitala Uniwersyteckiego. Porozmawiamy o diagnozie cukrzycy, cukrzycowym wypaleniu, sytuacji pacjentów w trudnym roku 2020, dostępie do psychologów, noworocznych postanowieniach i nowym projekcie Pani doktor. Spotkanie jak zawsze jest interaktywne, więc liczymy na Wasz aktywny udział.

Dr n. med. Katarzyna Cyranka jest certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowanym analitykiem jungowskim oraz psychologiem klinicznym. Prowadzi psychoterapię psychodynamiczną, psychoanalizę, diagnostykę, poradnictwo i interwencję kryzysową.

Oglądaj NA ŻYWO


Podczas spotkania poruszymy ważne kwestie związane ze zdrowiem psychicznym diabetyków. Porozmawiamy o trudnych początkach choroby i okresie adaptacyjnym do nowej sytuacji. Poznamy sposoby na radzenie sobie z nową sytuacją. Przyjrzymy się tematowi wypalenia cukrzycowego, co to jest, jak sobie z tym radzić i co może nam pomóc. Zapytamy Panią doktor o rok 2020 i sytuację pacjentów w kontekście dostępu do lekarzy psychologów i psychiatrów. Zastanowimy się, czy diabetycy mogą liczyć na wsparcie psychologiczne w cukrzycy. Pani doktor opowie także o projekcie, który koordynuje. Projekcie, który został przygotowany dla pacjentów Poradni Diabetologicznej Szpitala Uniwersyteckiego i który ma zapewnić większe wsparcie ze strony specjalistów.

Spotkanie odbędzie się na żywo już w najbliższy piątek, 11 grudnia o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 11 grudnia o godz. 20.00 z dr n. med. Katarzyną Cyranką

O programie "Pogadajmy o cukrzycy"

Spotkania na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" odbywają się od 13 września 2019 roku. W piątki o godzinie 20.00 Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org, zaprasza na półtoragodzinne pogadanki o słodkim życiu. Można dowiedzieć się co w ostatnim czasie wydarzyło się w cukrzycowym świecie, jakie mamy nowości. Podczas spotkań prowadzona jest także edukacja cukrzycowa. Jerzy przekazuje ważne informacje przydatne każdemu diabetykowi i osobom interesującym się tematem diabetologii. Bardzo ważny jest interaktywny charakter spotkania. Użytkownicy mogą na żywo komentować wszystkie kwestie i zadawać pytania. Od maja 2020 roku do dyskusji zapraszani są goście specjalni. Podejmowane są różne, ważne tematy z cukrzycowego świata. W studiu "Pogadajmy o cukrzycy" pojawiło się już wiele ciekawych osobowości. Wszystkie dotychczasowe rozmowy można zobaczyć tutaj.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 11 grudnia o godz. 20.00 z dr n. med. Katarzyną Cyranką
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 22 kwietnia 2021 r.

Zadaj pytanie on-line