Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

20. urodziny portalu mojacukrzyca.org - zobacz specjalne wydanie programu!

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Ruszyła Akademia FreeStyle Libre. Zdobądź wiedzę i lepiej kontroluj cukrzycę

dodano: 24 listopada 2020 r.

Firma Abbott, producent systemu FreeStyle Libre, przygotowała i uruchomiła Akademię FreeStyle Libre, na której można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat żywienia w cukrzycy, samokontroli i systemu ciągłego monitorowania glikemii. Zarejestruj się na bezpłatnej platformie szkoleniowej www.akademialibre.pl, a otrzymasz dostęp do ciekawych materiałów o cukrzycy.

System kolejno przeprowadza przez wszystkie etapy, można rozwiązać test sprawdzający wiedzę, a także pobrać certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Uwaga! Każdy kto rozwiąże wszystkie moduły otrzyma możliwość indywidualnego, telefonicznego szkolenia z pielęgniarką.

Na platformie szkoleniowej Akademii FreeStyle Libre znajdziesz filmy, z których dowiesz się między innymi w jaki sposób sensor FreeStyle Libre dokonuje pomiarów oraz jak działa aplikacja FreeStyle LibreLink. Możesz również obejrzeć wywiady i szkolenia prowadzone przez diabetologów, które wyjaśniają np. jak zdalnie udostępniać wyniki swoich glikemii podczas telewizyty lub teleporady.

Ruszyła Akademia FreeStyle Libre. Zdobądź wiedzę i lepiej kontroluj cukrzycę

W sekcji "materiały do czytania" na użytkownika czekają porady i wskazówki, porady, co zrobić zanim zaaplikujesz sensor oraz pełne kompendium wiedzy o FreeStyle Libre. Natomiast w sekcji "szkolenia" do wyboru są prezentacje poświęcone strzałkom trendu, trójkątowi opieki diabetologicznej, aplikacji FreeStyle LibreLink, prawidłowej aplikacji sensora FreeStyle Libre, odżywianiu w cukrzycy oraz kwasicy ketonowej. Wszystko w nowoczesnej, interaktywnej formie.

Dostęp do platformy jest darmowy. Z systemu szkoleniowego powinni skorzystać zarówno obecni, jak i przyszli użytkownicy FreeStyle Libre, a także wszystkie osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę o cukrzycy i nowoczesnym monitorowaniu glikemii.

Aby uzyskać dostęp do platformy wystarczy wejść na stronę www.akademialibre.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Po każdym zakończonym kursie można rozwiązać test. Użytkownik zbiera punkty i może pobrać Certyfikat FreeStyle Libre. Po uzyskaniu 40 punktów użytkownik otrzymuje tytuł Adepta. Kolejny poziom to Orzeł już od 80 punktów. Po uzyskaniu 120 punktów można zostać Guru.

Akademia FreeStyle Libre to ciekawa inicjatywa, dzięki której można zdobyć, a także odświeżyć sobie wiedzę bardzo przydatną w cukrzycy. Polecamy!

Ruszyła Akademia FreeStyle Libre. Zdobądź wiedzę i lepiej kontroluj cukrzycę

Artykuł promocyjny,
ADC-31243 v1.0

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Ruszyła Akademia FreeStyle Libre. Zdobądź wiedzę i lepiej kontroluj cukrzycę
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 20 października 2021 r.

Zadaj pytanie on-line