Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Darmowy zdalny kurs dla rodzin nastolatków PoZdro! Wielkopolska - profilaktyka cukrzycy typu 2 i chorób cywilizacyjnych

źródło: Fundacja Medicover, dodano: 19 listopada 2020 r.

Po-zdroZdrowie to podstawa! Dziś dbamy o nie jeszcze bardziej niż zwykle. Uczniów siódmych klas szczególnie z Wielkopolski, wraz z całymi rodzinami, ale również wszystkie chętne rodziny nastolatków zapraszamy na cykl czterech bezpłatnych warsztatów online w ramach projektu "PoZdro! Wielkopolska". Projekt wystartował 13 listopada, a zakończy się 5 grudnia. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Fundacja Medicover przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, realizuje projekt edukacyjny PoZdro! Wielkopolska. Projekt wspiera Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu.

Podczas warsztatów porozmawiamy o zdrowym stylu życia, wspieraniu odporności, aktywności i zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym takim jak otyłość czy cukrzyca typu 2. Pokażemy, jak dzięki zdrowej (i smacznej!) diecie oraz regularnej aktywności fizycznej można się przed nimi uchronić.

Warsztaty poprowadzą doświadczeni specjaliści Fundacji Medicover - lekarz specjalista endokrynologii i diabetologii dziecięcej, dietetyk, psycholog i koordynator projektu. Wybierz wygodny termin warsztatów - w tygodniu lub w weekend. Skorzystaj z jednego, kilku lub wszystkich czterech bezpłatnych zajęć.

Odbiorcami zdalnych warsztatów i kursu są nastolatkowie (szczególnie VII-klasiści z województwa wielkopolskiego) oraz ich rodzice, rodzeństwo, dziadkowie. Warsztaty kierujemy do wszystkich chętnych osób, spotkania są bardziej "popularnonaukowe", przy czym oparte o najnowszą wiedzę medyczną, bogate w merytoryczne treści ale bardzo przystępne i ciekawe dla młodzieży i wartościowe dla całych rodzin - pielęgnujące rodzinne wsparcie.

Zobacz szczegółową tematykę i dostępne terminy na: https://po-zdro.pl/wlkp/

Liczba miejsc na każde Webinarium jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt współfinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego, organizatorem wydarzeń jest Fundacja Medicover prowadząca w latach 2013 - 2020 największy polski Program Profilaktyki Cukrzycy typu 2 i Chorób Cywilizacyjnych, skierowany do uczniów szkół podstawowych i ich rodzin.

Bezpłatny zdalny kurs dla rodzin nastolatków PoZdro! Wielkopolska - profilaktyka cukrzycy typu 2 i chorób cywilizacyjnych


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Darmowy zdalny kurs dla rodzin nastolatków PoZdro! Wielkopolska - profilaktyka cukrzycy typu 2 i chorób cywilizacyjnych
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 29 września 2023 r.

Zadaj pytanie on-line