Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Nagrania z 1. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org - odtwarzaj w dowolnym miejscu i czasie!

źródło: oprac. własne, dodano: 18 listopada 2020 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Z Waszych komentarzy wynika jasno - podobało się! Miło nam poinformować, że 1. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org zakończyła się sukcesem. Dziękujemy Wam, uczestnikom Konferencji, wykładowcom i panelistom oraz naszym partnerom, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Na Wasze liczne prośby udostępniamy nagrania z Konferencji. Zgodnie z hasłem naszej konferencji "EDUKACJA TO PODSTAWA" chcemy, aby wiedza szerzyła się dalej i docierała do kolejnych osób. Udostępniajcie, oglądajcie do woli, korzystajcie z tego, co dla Was przygotowaliśmy!

1. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org odbywała się pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Patronat nad wydarzeniem sprawują Polskie Stowarzyszenie Diabetyków (PSD) oraz Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej (SED).

Partnerami Konferencji były firmy: Abbott, Ascensia Diabetes Care, Diabetyk24.pl, Novo Nordisk, Roche Diabetes Care, Ypsomed Polska oraz kampania Dłuższe Życie z Cukrzycą. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w to wydarzenie.

Nagranie części 1

Nagranie części 2

Patronaty

Polskie Towarzystwo DiabetologicznePolskie Stowarzyszenie DiabetykówStowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej

Partnerzy Konferencji

AbbottAscensia Diabetes CareDiabetyk24.pl
Dłuższe Życie z CukrzycąNovo NordiskRoche Diabetes Care
Ypsomed Polska


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Nagrania z 1. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org - odtwarzaj w dowolnym miejscu i czasie!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line