Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

3 Forum Nowoczesnej Diabetologii w formie zdalnej

źródło: strona Organizatora, dodano: 9 listopada 2020 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

3 Forum Nowoczesnej Diabetologii w tym roku zostało przeniesione do Internetu. W dniach 20-21 listopada 2020 roku przewidziano wirtualne spotkanie dla zespołów terapeutycznych. Planując kolejną edycję Forum organizatorzy liczyli, że znów będą mogli zaprosić uczestników do Poznania, jednak sytuacja epidemiologiczne to uniemożliwia. Zmieniło się wiele, jednak pytanie, które postawiono sobie na początku roku, pozostaje bez zmian. "Technoedukacja, czy sztuczna inteligencja?". Udział w Forum jest bezpłatny.

Jak co roku organizatorzy wydarzenia przygotowali wyjątkowe sesje i liczne warsztaty. Przygotowywana jest także niecodzienna wirtualna przestrzeń, która ma zrekompensować nieco brak tradycyjnego spotkania.

"Z olbrzymią radością zapraszamy na 3 Forum Nowoczesnej Diabetologii, które odbędzie się online w dniach 20-21 listopada 2020 r. Organizatorzy, wykładowcy i sponsorzy zaangażowani w ideę stworzenia programu Nowoczesna Diabetologia nie spodziewali się, że technologie i telemedycyna tak szybko staną się powszechne. Pandemia COVID-19 dodatkowo sprawiła, że promowane podczas wcześniejszych edycji Forum standardy opieki nad pacjentem są na co dzień wdrażane i akceptowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dziś już nie ma miejsca na nie-nowoczesną diabetologię i nie-nowoczesnych diabetologów. To dzięki najnowszym rozwiązaniom możemy nadal edukować, udzielać porad i bezpiecznie leczyć." - prof. dr hab n. med. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz.

Udział w 3 Forum Nowoczesnej Diabetologii jest bezpłatny. Program wydarzenia można znaleźć na stronie www.nowoczesnadiabetologia.pl. Formularz rejestracyjny zostanie uruchomiony wkrótce.

3 Forum Nowoczesnej Diabetologii w formie zdalnej


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: 3 Forum Nowoczesnej Diabetologii w formie zdalnej
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line