Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Zapraszamy na 1. Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org - 14 listopada 2020 roku - zarejestruj się!

źródło: informacja własna, dodano: 9 października 2020 r., aktualizacja: 13 listopada 2020 r.

1. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org
Serdecznie zapraszamy do udziału w 1. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org pod tytułem "Edukacja to podstawa". Obecna sytuacja związana z COVID-19 postawiła przed nami nowe wyzwania, ale i możliwości. Niemal niemożliwe do realizacji stały się tradycyjne konferencje. Wykorzystując nasze doświadczenie postanowiliśmy zaproponować nowe, ciekawe rozwiązanie edukacyjne dla pacjentów z cukrzycą i ich rodzin. Zapraszamy na 1. Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org, która odbędzie się całkowicie on-line w dniu 14 listopada 2020 roku, w Światowym Dniu Cukrzycy, w godzinach od 10.00 do 18.30. Zapisz się już dzisiaj - formularz znajdziesz poniżej!
Zapraszamy na 1. Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org - 14 listopada 2020 roku

1. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org składać się będzie z dwóch części. W pierwszej części odbędą się wykłady eksperckie, każdy planowo ma trwać 40 minut. Po każdym wykładzie przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi specjalisty (10 minut). W drugiej części do dyskusji o cukrzycy zaprosimy panelistów, ekspertów i znawców tematu. Poruszymy bardzo ważne kwestie związane z leczeniem cukrzycy w Polsce.

Tematyka konferencji

 • Właściwe wyrównanie cukrzycy
 • Nowoczesne insuliny w terapii cukrzycy
 • Żywienie w cukrzycy
 • Pompy insulinowe w życiu diabetyka
 • Panel edukacyjny Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków z udziałem przedstawicieli Stowarzyszenia
 • Panel edukacyjny Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej z udziałem pań pielęgniarek
Konferencja skierowana jest do wszystkich pacjentów z cukrzycą, zarówno z typem 1 oraz typem 2, rodziców i opiekunów dzieci z cukrzycą, rodziny, znajomych i wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy. Do udziału zapraszamy także lekarzy, diabetologów, studentów medycyny, którzy chcą zobaczyć cukrzycę okiem diabetyka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegółowy program

1. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org
1. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org

Pobierz program w wersji PDF
Pobierz program 1. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org

Opłaty za udział

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy tylko się zarejestrować podając imię i nazwisko oraz swój adres e-mail. Tylko zarejestrowane osoby otrzymają e-maila wraz z linkiem do transmisji na żywo. Dodatkowo w formularzu można wpisać numer telefonu, na który przed konferencją wyślemy smsa z przypomnieniem o tym wydarzeniu.

Udział w konferencji możliwy jest z każdego miejsca, gdzie dociera Internet. Możesz wziąć udział przed ekranem swojego komputera, na telewizorze (z usługą YouTube) lub na ekranie swojego telefonu. Ważne tylko, żeby był dostęp do Internetu i serwisu YouTube. To wszystko. W każdym miejscu, gdziekolwiek będziesz, bezpiecznie przed ekranem Twojego urządzenia!

Konkurs dla uczestników

Wszystkie zarejestrowane osoby, które wypełniły bądź wypełnią formularz rejestracyjny będą mogły wziąć udział w naszym konkursie podczas 1. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org i powalczyć o atrakcyjne nagrody! Konkurs przeprowadzony będzie na żywo, podczas transmisji w dniu 14 listopada, więc ważne będzie uważne śledzenie przekazu i zbieranie literek, które na koniec dnia pozwolą utworzyć wyraz konkursowy. Kolejny etapem będzie przesłanie rozwiązania (utworzonego wyrazu) na konkursowy adres e-mail. Wśród wszystkich zgłoszeń wybierzemy zwycięzców. Szczegóły konkursu określa regulamin, który opublikujemy już wkrótce. Na początku Konferencji Jerzy Magiera przedstawi konkursowe zasady - słuchaj konferencji już od samego początku, tj. od godziny 10.00.

Do wygrania w konkursie są vouchery na zakupy w sklepie Diabetyk24.pl! Trzy osoby otrzymają bon na zakupy o wartości 100 zł, a kolejne cztery bon na zakupy o wartości 50 zł. To zwycięzca wybierze na co będzie chciał przeznaczyć tę kwotę i wybrać dowolny (z zastrzeżeniami w regulaminie) produkt ze sklepu Diabetyk24.pl. Warto powalczyć o nagrody!

Regulamin konkursu podczas 1. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org (PDF)

Konkurs

Patronaty

1. Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org odbywa się pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Patronat nad wydarzeniem sprawują Polskie Stowarzyszenie Diabetyków (PSD) oraz Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej (SED).

Polskie Towarzystwo DiabetologicznePolskie Stowarzyszenie DiabetykówStowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej

Partnerzy Konferencji

Partnerami Konferencji są firmy: Abbott, Ascensia Diabetes Care, Diabetyk24.pl, Novo Nordisk, Roche Diabetes Care, Ypsomed Polska oraz kampania Dłuższe Życie z Cukrzycą. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w to wydarzenie.
AbbottAscensia Diabetes CareDiabetyk24.pl
Dłuższe Życie z CukrzycąNovo NordiskRoche Diabetes Care
Ypsomed Polska

Zgłoszenie udziału

Już teraz wypełnij formularz i zapisz się na naszą bezpłatną konferencję. Razem świętujmy 14 listopada, Światowy Dzień Cukrzycy. Tego dnia będzie o cukrzycy głośno. Tym bardziej zachęcamy do spędzenia tego czasu z portalem mojacukrzyca.org.

Rejestracja na to wydarzenie została zakończona! Jeżeli nie otrzymałeś/aś linku do transmisji napisz na redakcja@mojacukrzyca.org

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Zapraszamy na 1. Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org - 14 listopada 2020 roku - zarejestruj się!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 22 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line