Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Barbarą Mikołajec, dzisiaj o godz. 20.00

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - debata ekspertów - specjalne wydanie, 31 sierpnia o godz. 20.00

źródło: info. własne, dodano: 24 sierpnia 2020 r.

W dniach od 27 do 29 sierpnia w Łodzi odbywa się XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. W znacznej mierze w formule on-line, spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym. Eksperci, lekarze, pielęgniarki, medycy spotykają się wirtualne, aby debatować o cukrzycy i poznać najnowsze trendy w diabetologii. Portal mojacukrzyca.org, który sprawuje patronat medialny nad Zjazdem również przygotował ciekawe audycje dla swoich użytkowników. Mamy dla Was wydania specjalne programu na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy". Spotykamy się kilkukrotnie. Nasze spotkania on-line są darmowe, grzech nie skorzystać.

Pierwsza debata ekspertów z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" przed nami! Widzimy się na żywo, w poniedziałek, 31 sierpnia o godzinie 20.00. Zaproszenie do rozmowy przyjęli wybitni specjaliści. W debacie udział wezmą prof. dr hab. med. Agnieszka Szadkowska z Kliniki Pediatrii, Diabetologii, Endokrynologii i Nefrologii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, prof. dr hab. med. Tomasz Klupa - kierownik Pracowni Zaawansowanych Technologii Diabetologicznych Katedry Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz dr n. med. Bogumił Wolnik z Kliniki Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii, Gdański Uniwersytet Medyczny. Temat spotkania: Jak w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnego monitorowania glikemii.

Porozmawiamy także o tym, jak w praktyce korzystać ze wskaźnika Time-in-range (TIR), co pacjentom i lekarzom daje raport AGP, czyli ambulatoryjny profil glikemii i jakie obecnie mamy dostępne telerozwiązania w diabetologii. Podczas spotkania istnieje możliwość zadawania pytań. Spotkanie odbywa się na żywo i jest w pełni interaktywne. Partnerem wydarzenia jest firma Abbott, producent FreeStyle Libre, systemu do monitoringu glikemii typu flash.

Oglądaj na żywo


Transmisja odbędzie się w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

W najbliższych dniach będziemy sporo mówili o cukrzycy. Przygotowaliśmy kilka wydań specjalnych audycji "Pogadajmy o cukrzycy". Sprawdź koniecznie kolejne terminy, aby nic nie przegapić. Jak zawsze na żywo, z Waszym udziałem. Do zobaczenia!

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - debata ekspertów - specjalne wydanie, 31 sierpnia o godz. 20.00

Pogadajmy o cukrzycy

Spotkania na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" odbywają się od 13 września 2019 roku. W piątki o godzinie 20.00 Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org, zaprasza na godzinne pogadanki o słodkim życiu. Można dowiedzieć się co w ostatnim czasie wydarzyło się w cukrzycowym świecie, jakie mamy nowości. Podczas spotkań prowadzona jest także edukacja cukrzycowa. Jerzy przekazuje ważne informacje przydatne każdemu diabetykowi i osobom interesującym się tematem diabetologii. Bardzo ważny jest interaktywny charakter spotkania. Użytkownicy mogą na żywo komentować wszystkie kwestie i zadawać pytania. Jerzy w ramach swoich możliwości i kompetencji udziela odpowiedzi na pojawiające się pytania. Od 29 maja 2020 roku zmieniono nieco formułę spotkań. Oprócz pogadanki o cukrzycy zapraszani są goście specjalni, z którymi przeprowadzane są wywiady na żywo. Wszystkie rozmowy można zobaczyć tutaj.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~WALDEMAR  IP: 79.191.137.xxx(2020-08-31 20:27:16)
GDZIE MOŻNA DOSTAĆ NOVOPEN ECHO BO WIDZIAŁEM U KOLEGI ŻE MA PAMIĘĆOSTATNIEGO WSTRZYKNIĘCIA


Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - debata ekspertów - specjalne wydanie, 31 sierpnia o godz. 20.00
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 maja 2021 r.

Zadaj pytanie on-line