Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - zobacz program!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Konkurs plastyczny: Pomaluj życie na Novo - na sportowo

źródło: Facebook Federacji Diabetyków, dodano: 20 lipca 2020 r.

Federacja Diabetyków

Trwa konkurs plastyczny "Pomaluj życie na Novo - na sportowo", którego organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę. Do wygrania jest aż 20 ROWERÓW. Aby starać się o nagrodę należy wykonać kolaż przedstawiający sportowe pasje i zainteresowania, a następnie przesłać jego zdjęcie. Konkurs skierowany jest do dzieci z cukrzycą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 oraz 4-8. Na zgłoszenia nie ma dużo czasu, bo tylko do 29 lipca 2020 roku.

Kolaż jest to technika artystyczna polegająca na formowaniu kompozycji z różnych materiałów i tworzyw (gazet, tkanin, fotografii, drobnych przedmiotów codziennego użytku itp.). Są one naklejane na płótno lub papier i łączone z tradycyjnymi technikami plastycznymi.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych: z klasy szkoły podstawowej 1-3 oraz 4-8. Uczestnikami konkursu mogą zostać jedynie dzieci i młodzież chorujący na cukrzycę typu 1 bądź 2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie kolażu przedstawiającego zainteresowania sportowe autora pracy i przesłanie zdjęcia bądź skanu pracy konkursowej.

Kryteriami oceny Prac konkursowych jest poprawność techniczna i kompozycyjna oraz staranność wykonania pracy plastycznej, a także oryginalność i kreatywność w realizacji tematu Konkursu. Nagrodami w konkursie jest 20 rowerów o maksymalnej wartości 1300 złotych każdy.

Na zdjęcia prac organizator konkurs czeka do 29 lipca 2020 roku pod adresem biuro@diabetycy.eu. Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy podpisany przez Rodzica lub Opiekuna. Konkurs organizujemy wraz z Partnerami - Novo Nordisk oraz Razem ścigamy się z cukrzycą.

Przydatne linki


Konkurs plastyczny: Pomaluj życie na Novo - na sportowo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Konkurs plastyczny: Pomaluj życie na Novo - na sportowo
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line