Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Konkurs plastyczny: Pomaluj życie na Novo - na sportowo

źródło: Facebook Federacji Diabetyków, dodano: 20 lipca 2020 r.

Federacja Diabetyków

Trwa konkurs plastyczny "Pomaluj życie na Novo - na sportowo", którego organizatorem jest Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę. Do wygrania jest aż 20 ROWERÓW. Aby starać się o nagrodę należy wykonać kolaż przedstawiający sportowe pasje i zainteresowania, a następnie przesłać jego zdjęcie. Konkurs skierowany jest do dzieci z cukrzycą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 oraz 4-8. Na zgłoszenia nie ma dużo czasu, bo tylko do 29 lipca 2020 roku.

Kolaż jest to technika artystyczna polegająca na formowaniu kompozycji z różnych materiałów i tworzyw (gazet, tkanin, fotografii, drobnych przedmiotów codziennego użytku itp.). Są one naklejane na płótno lub papier i łączone z tradycyjnymi technikami plastycznymi.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych: z klasy szkoły podstawowej 1-3 oraz 4-8. Uczestnikami konkursu mogą zostać jedynie dzieci i młodzież chorujący na cukrzycę typu 1 bądź 2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie kolażu przedstawiającego zainteresowania sportowe autora pracy i przesłanie zdjęcia bądź skanu pracy konkursowej.

Kryteriami oceny Prac konkursowych jest poprawność techniczna i kompozycyjna oraz staranność wykonania pracy plastycznej, a także oryginalność i kreatywność w realizacji tematu Konkursu. Nagrodami w konkursie jest 20 rowerów o maksymalnej wartości 1300 złotych każdy.

Na zdjęcia prac organizator konkurs czeka do 29 lipca 2020 roku pod adresem biuro@diabetycy.eu. Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy podpisany przez Rodzica lub Opiekuna. Konkurs organizujemy wraz z Partnerami - Novo Nordisk oraz Razem ścigamy się z cukrzycą.

Przydatne linki


Konkurs plastyczny: Pomaluj życie na Novo - na sportowo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Konkurs plastyczny: Pomaluj życie na Novo - na sportowo
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 21 października 2021 r.

Zadaj pytanie on-line