Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo Oferta specjalna!
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Platforma do realizacji zleceń NFZ dla diabetyków przez Internet - ortomedico.pl

Artykuł sponsorowany, dodano: 16 czerwca 2020 r.

Osoby chorujące na cukrzycę mają obecnie możliwość znalezienia niezbędnych produktów i realizowania recept NFZ w sieci - w jednym miejscu. To znaczna oszczędność czasu i pewność, że w terminie dotrze do nich to, co niezbędne.

Sklep medyczny i refundacja NFZ dla diabetyków

Takie strony jak ortomedico.pl są nowością na rynku i znacznym uproszczeniem procedur jeśli chodzi o diabetyków, którzy na co dzień dokonują zakupów środków osobistych w ramach współpracy z NFZ. Obecnie mogą oni bowiem realizować recepty bez wychodzenia z domu dzięki nowoczesnej platformie, a w czasach panującej epidemii Covid-19 płacić w sposób elektroniczny, by nie narażać siebie i innych. Dotyczy to zarówno produktów dla diabetyka, jak innych osób.

Jak realizować zlecenia NFZ dla diabetyków przez Internet na ortomedico.pl?

Obecnie realizacja zleceń jest bardzo prosta dzięki nowoczesnej platformie. W ten sposób w jednym miejscu w sieci znajduje się szereg możliwości wyboru dla diabetyków i sklep dla diabetyków z refundacją NFZ. Kupujący posiada do wyboru takie produkty jak: zestawy infuzyjne, pojemniki na insulinę, sensory i transmitery oraz inne. Platforma działa na bieżąco, co powoduje, że realizacja zleceń odbywa się bez zakłóceń i w szybkim czasie. Kupujący posiada ponadto możliwości płatności elektronicznych by uniknąć płacenia gotówką w obecności kuriera.

By złożyć zamówienia w sklepie w sieci z realizację refundacji NFZ wystarczy wybrać odpowiedni kod refundacji, a następnie przejść do formularza, gdzie pojawia się opcja wyliczenia kosztów refundacji wraz z możliwością złożenia zamówienia. Co istotne, kod do realizacji powinien zgadzać się z kodem, jaki określił na zleceniu lekarz. W sytuacji, kiedy kupujący nie wie jaki kod wybrać - powinien skontaktować się z osobami pracującymi w sklepie internetowym by uzyskać w tym zakresie pomoc.
Recepta realizowana w ramach NFZ - bez wychodzenia z domu i z korzyścią finansową dla diabetyka

Obecnie wiele osób otrzymuje receptę na realizację produktów dla diabetyków. O ile wcześniej tego typu recepty były realizowane osobiście w sklepie medycznym tak teraz można uniknąć wychodzenia z domu i całość sprowadzić do obsługi w sieci.

W sytuacji, kiedy zlecenie to zostało wystawione na starych zasadach wówczas diabetyk ma możliwość zrealizowania go wraz z kartą zaopatrzenia na stronie www.ortomedioco.pl - nawet w sytuacji, jeśli poprzednio realizowane zlecenie było w innym miejscu, w tym np. w sklepie stacjonarnym. Zamówienia refundowane na platformie są objęte darmową dostawą.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Platforma do realizacji zleceń NFZ dla diabetyków przez Internet - ortomedico.pl
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
NOWOŚĆ
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 25 września 2020 r.

Zadaj pytanie on-line