Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo Oferta specjalna!
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Gwiazdy wspierają Fundację Glioma Center im. Hani Magiery. Wesprzyj i Ty!

źródło: info. prasowa, dodano: 20 maja 2020 r.

Tej wiosny Hania Magiera obchodziłaby 10. urodziny. Niestety, pomimo nadludzkich wysiłków nie udało się uratować jej życia. Rodzice dziewczynki postanowili pomóc innym i powołać fundację, której misją jest niesienie wsparcia wszystkim chorym na guza mózgu - glejaka.

Diabetycy dla Fundacji Glioma-Center im. Hani Magiery. Wesprzyj i i Ty!

Fundacja Glioma Center im. Hani Magiery, jako charytatywna organizacja non-profit, między innymi skupia się na budowaniu świadomości znaczenia badań molekularnych glejaka, które mogą stanowić klucz do wdrożenia optymalnego i spersonalizowanego leczenia. Niestety analiza molekularna guza wykonywana jest wciąż zbyt rzadko, a pacjenci często nie są świadomi, że właśnie dzięki tej diagnostyce możliwy jest dobór innowacyjnego postępowania medycznego, które daje nadzieję na większy komfort życia w maksymalnie najdłuższym czasie.

Aby podnieść i rozpropagować wśród pacjentów i ich rodzin wiedzę na temat badań molekularnych guza mózgu - glejaka, Fundacja Glioma Center im. Hani Magiery, obok dostarczania informacji poprzez portal internetowy, zaprosiła także do współpracy szereg znanych osób, które pro bono wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej realizowanej przez wybitnego fotografa, Jacka Porembę. Inicjatywę Fundacji wsparła plejada gwiazd takich jak: Olga Borys, Anna Dereszowska, Sławomir Doliniec, Paulina Drażba, Krystian Kukułka, Wojciech Majchrzak, Joanna Moro, Karolina Pilarczyk, Ewelina Ruckgaber, Julia Wróblewska, Katarzyna Zielińska i Izabela Zwierzyńska.

Gwiazdy wspierają Fundację Glioma Center im. Hani Magiery

Ogromnie się cieszę, że tak znane osobistości otworzyły swe serca i odpowiedziały na nasz apel. Jestem wdzięczna, że pomimo licznych obowiązków znalazły czas, aby spotkać się z nami, poznać historię Hani oraz innych pacjentów chorych na glejaka, a także wziąć udział w naszej sesji fotograficznej. Głęboko wierzę, że ta akcja zapoczątkuje szerszą dyskusję na temat dostępności diagnostyki molekularnej oraz umożliwi pacjentom łatwiejszy dostęp do spersonalizowanych i innowacyjnych terapii - mówi Magdalena Magiera, Prezes Fundacji Glioma Center im. Hani Magiery.

Fundacja zaprasza już dziś do poparcia i szerokiego udostępniania apelu na rzecz diagnostyki molekularnej, który Gwiazdy będą zamieszczały w tym tygodniu na swoich profilach w mediach społecznościowych Facebook i Instagram. Okazja jest szczególna, gdyż maj jest miesiącem budowania świadomości na temat guzów mózgu (Brain Tumor Awareness Month). W związku z tym Fundacja podejmuje szereg inicjatyw m.in. udostępnia na swej stronie Facebook polską wersję materiałów opracowanych przez partnera: amerykańską organizację NCI-Connect działającą w ramach National Institutes of Health (NIH).

Więcej informacji znajduje się na stronie Fundacji https://glioma-center.com

Gwiazdy wspierają Fundację Glioma Center im. Hani Magiery

Diabetycy dla Fundacji Glioma-Center im. Hani Magiery

Jeszcze nie tak dawno wspólnie walczyliśmy o zdrowie i życie Hani Magiery, bratanicy Jerzego Magiery - autora portalu mojacukrzyca.org. Wiele osób, diabetyków i znajomych, zaangażowało się w pomoc, aby umożliwić Hani skorzystanie z nowoczesnych terapii nie dostępnych w naszym kraju. Udało się, Hania poleciała do Stanów. Niestety, ostatecznie choroba okazała się silniejsza i Hania przegrała walkę z guzem mózgu - glejakiem.

Proszę Was, aby zrobić prezent - mały prezent tej jakże potrzebnej Fundacji. Wpłaćcie 5, 10, 15, a może 50 zł! Dzięki Waszej pomocy Fundacja będzie mogła szerzyć swoją działalność, która jest niezwykle potrzebna!Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Gwiazdy wspierają Fundację Glioma Center im. Hani Magiery. Wesprzyj i Ty!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
NOWOŚĆ
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 22 września 2020 r.

Zadaj pytanie on-line