Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Ministerstwo Zdrowia

Komunikat Ministerstwa Zdrowia z 07.06.2005 r.

dodano: 10.06.2005 r., źródło: http://www.mz.gov.pl

KOMUNIKAT w sprawie udostępnienia na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia wersji testowej "Informatora o Lekach Refundowanych"


MINISTERSTWO ZDROWIA
Biuro Prasy i Promocji

Warszawa 7 czerwca 2005 r.


KOMUNIKAT
w sprawie udostępnienia na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia wersji testowej "Informatora o Lekach Refundowanych"


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ministerstwo Zdrowia przygotowało "Informator o Lekach Refundowanych", którego poręczna elektroniczna wersja testowa (pobierz, plik PDF) od wczoraj dostępna jest na stronie internetowej ministerstwa.

Informator skierowany jest do pacjentów, lekarzy i aptekarzy, a jego celem jest ułatwienie dostępu do informacji o najtańszym odpowiedniku danego leku oraz o wysokości kosztów ponoszonych przez pacjenta przy zakupie określonego leku refundowanego.

Przez najbliższy miesiąc Ministerstwo Zdrowia będzie zbierać uwagi użytkowników Informatora o niezbędnych korektach w jego układzie i zawartości. Na początku lipca Informator zostanie udostępniony w wersji finalnej.

p.o. Dyrektora
Paweł TrzcińskiJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Ministerstwo Zdrowia: Komunikat Ministerstwa Zdrowia z 07.06.2005 r.
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line