Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Metody zagęszczania i przedłużania włosów

Artykuł sponsorowany, dodano: 25 września 2019 r.

Każda kobieta chciałaby mieć gęste i piękne włosy, tymczasem istnieje szereg czynników, które to uniemożliwiają. Przyczyna może leżeć w genach - wtedy włosy z natury są delikatne i cienkie, ze skłonnością do wypadania, ale powodem może być również choroba, długotrwałe zażywanie leków czy osłabienie włosów nadmierną stylizacją, farbowaniem i rozjaśnianiem. Wypadające włosy nie muszą być wyrokiem, z którym trzeba się pogodzić - zagęszczanie włosów jak i ich doczepianie zdobywa coraz większą popularność.

Najpopularniejszymi sposobami na zwiększenie objętości fryzury są:
 • metody doraźne - w postaci stosowania kosmetyków zwiększających objętość, zarówno szamponu i odżywki w czasie mycia, jak i produktów stylizujących. Należy unikać stosowania suchych szamponów i kosmetyków na bazie alkoholu osłabiających mieszki włosowe.
 • zagęszczanie metodą na klipsy - poprzez doczepienie sztucznych pasm do tych naturalnych za pomocą dopinek umieszczonych na elastycznej taśmie. Jest to metoda bezpieczna nawet dla zniszczonych włosów.
 • metoda mikroringów - czyli łączenie naturalnych pasm ze sztucznymi za pomocą niemal niewidocznych mikroobręczy. Ta metoda jest polecana posiadaczkom zdrowych włosów, ponieważ metalowe ringi mogą osłabiać cebulki.
 • sztuczna skóra - umocowanie fragmentów skóry pobranej od pacjenta lub jego dawcy na tych miejscach na głowie, gdzie brakuje włosów.
 • włókna zagęszczające - te o średnicy nano, dobrej jakości, idealnie zespolą się z włosami, nadając im pożądaną objętość. Jest to metoda błyskawiczna i całkowicie bezpieczna dla włosów.
 • mikropigmentacja - optyczne zagęszczenie włosów, sprawdzające się zwłaszcza w przypadku łysienia w okolicach czoła. Specjalne naturalne barwniki umożliwiają bezpieczny i nieinwazyjny zabieg.
 • przeszczep włosów - w obecnych czasach wykonuje się mało inwazyjny przeszczep pojedynczych mieszków włosowych z różnych części ciała na części objęte łysieniem.
 • mezoterapia igłowa - czyli wprowadzenie do skóry głowy aktywnych substancji odżywczych, takich jak m.in.: czynniki wzrostu, witaminy, minerały i ekstrakty roślinne.
 • naświetlanie lampą LED - dzięki miejscowemu ogrzaniu skóry światłem, jej ukrwienie poprawia się, a metabolizm komórkowy przyspiesza, dzięki czemu już po kilku zabiegach można zaobserwować wyraźną poprawę kondycji włosów.
Przerzedzenie włosów może spowodować znaczny spadek pewności siebie, na szczęście powyższe sposoby są w stanie sprostać niemal każdym potrzebom. Metodę można wybrać indywidualnie, także pod względem finansowym.

Metody zagęszczania i przedłużania włosów


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Metody zagęszczania i przedłużania włosów
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line