Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Ubezpieczenie na wypadek ciężkiego zachorowania - dowiedz się więcej!

Artykuł sponsorowany, dodano: 17 sierpnia 2019 r.

Ciężka choroba wiąże się z czasową lub trwałą utratą zdolności do pracy. Sytuacja finansowa chorego szybko się pogarsza, zwłaszcza gdy wymaga dodatkowego leczenia i rehabilitacji nieobjętej refundacją NFZ. W takich przypadkach ubezpieczenie jest jedynym zabezpieczeniem chorego i rodziny. Sprawdź, jak działa ubezpieczenie na wypadek ciężkiego zachorowania.

1. Ubezpieczenie na wypadek poważnej choroby - jakie schorzenia obejmuje?
2. Ubezpieczenie na wypadek ciężkiego zachorowania - jak je uzyskać?
3. Ubezpieczenie na życie dla każdego

Ubezpieczenie na życie warto posiadać w każdym wieku bez względu na swoje dochody i stan zdrowia. Dzięki polisie ma się pewność, że życiowe trudności będą łatwiejsze do pokonania, a domowe finanse nie ucierpią nawet w czasie poważnej choroby. Dowiedz się, czym jest ubezpieczenie na wypadek ciężkiego zachorowania i w jaki sposób działa.

Ubezpieczenie na wypadek poważnej choroby - jakie schorzenia obejmuje?

Ubezpieczenie na wypadek ciężkiego zachorowania obejmuje co najmniej 13 ciężkich schorzeń. W wersji rozszerzonej z wyższą składką i sumą ubezpieczenia ochrona obejmuje 34 choroby. Polisa rozszerzona gwarantuje ochronę w przypadku wystąpienia 7 chorób układu sercowo-naczyniowego i 27 innych schorzeń. Ubezpieczenie dotyczy między innymi choroby Parkinsona, dystrofii mięśniowej, udaru mózgu i zawału serca. Większość z tych chorób pojawia się u wielu osób w podeszłym wieku i ma podłoże cywilizacyjne, dlatego ich wystąpienie jest wysoce prawdopodobne. Aby uzyskać ubezpieczenie na życie od poważnego zachorowania, przechodzi się przez badania lekarskie, a następnie wybiera się wariant polisy. Kiedy ubezpieczenie dla wszystkich chorób jest korzystniejsze? Poleca się je osobom, które mają udokumentowaną historię poważnych chorób w rodzinie oraz z powodu prowadzonego trybu życia są szczególnie narażone na ciężkie schorzenia cywilizacyjne.

Ubezpieczenie na wypadek ciężkiego zachorowania - dowiedz się więcej na jego temat!

Ubezpieczenie na wypadek ciężkiego zachorowania - jak je uzyskać?

Choroby objęte ochroną ubezpieczeniową mogą wystąpić nawet u młodych osób, dlatego przed przystąpieniem do polisy przechodzi się przez badania lekarskie. Lekarz określa, jak wysokie prawdopodobieństwo zachorowania występuje w przypadku zainteresowanego ubezpieczeniem. Wyższe ryzyko wiąże się z podniesieniem składki na polisę. Ryzyko jest oceniane głównie na podstawie wieku klienta, jego stanu zdrowia i trybu życia. Pod uwagę brane są również choroby, które występowały w rodzinie.

Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje od pierwszego dnia po opłaceniu składki bez żadnego okresu karencji. Dzięki temu ubezpieczenie na życie działa szybko i zapewnia skuteczną ochronę przez czas określony w umowie z towarzystwem ubezpieczeniowym. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, sprawdź, jak zapłacić ubezpieczenie przez Internet.

Ubezpieczenie na życie dla każdego

Ubezpieczenie na życie chroniące w przypadku poważnego zachorowania to oferta, z której może skorzystać niemalże każdy. Do polisy można przystąpić, nawet gdy cierpi się na jedną z chorób objętych ochroną ubezpieczeniowa - jej wcześniejsze zdiagnozowanie oznacza, że zostanie wykluczona z zakresu ochrony, lecz pozostałe schorzenia nadal będą nią objęte. Ubezpieczenie online wykupi się w kilka minut, dlatego można się na nie zdecydować, gdy ma się niewiele czasu na spotkanie z przedstawicielem towarzystwa ubezpieczeniowego. Podobnie jest w przypadku poważnego zachorowania, operacji lub wypadku - wystarczy przygotować dokumentację choroby, dowód osobisty, a świadczenie zostanie wypłacone na konto ubezpieczonego.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~PO  IP: 46.174.211.xxx(2019-08-17 12:59:55)
Gorszego tekstu nie czytałem, nic z tego nie wynika, a Uezpieczenie cukrzyca to bardzo poważny temat, ja miałem 30 lat Uezpieczylem się niby wszystko to ubezpieczenie miało obejmować, po dwóch latach miałem poważna operacje przysadki mózgowej, po zakończeniu leczenie ubezpieczyciel nie wypłacił Ani 1zl, sprawa była w Sądzie ale nie ma z nimi szans, lepiej odkładać do skarpetki.


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Ubezpieczenie na wypadek ciężkiego zachorowania - dowiedz się więcej!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line