Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

20. urodziny portalu mojacukrzyca.org - zobacz specjalne wydanie programu!

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Ciągły Monitoring Glikemii

Notatka bezpieczeństwa: Dexcom G4 PLATINUM oraz Dexcom G5 Mobile CGM

źródło: URPL, dodano: 18 sierpnia 2019 r.

DexcomUrząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych opublikował notatkę bezpieczeństwa (FAS-SD-19-002) firmy Dexcom dotycząca systemu Dexcom G4 PLATINUM oraz Dexcom G5 Mobile CGM. Notatka dotyczy ikon prezentujących informacje na temat posiadanego przez użytkownika urządzenia.

Instrukcja użytkownika systemu Dexcom G4 PLATINUM oraz Dexcom G5 Mobile CGM opisuje wiele ikon prezentujących informacje na temat posiadanego przez użytkownika urządzenia. Część z nich posiada powiadomienia dźwiękowe.

Ikona z przykładu z instrukcji użytkownika poniżej nie ma przypisanego powiadomienia dźwiękowego i informuje, że urządzenie nie odbiera odczytów poziomu glukozy z czujnika. W czasie gdy urządzenie nie otrzymuje odczytów poziomu glukozy z czujnika, użytkownik nie będzie otrzymywał alarmów ani powiadomień.

Notatka bezpieczeństwa: Dexcom G4 PLATINUM oraz Dexcom G5 Mobile CGM

Zalecenia dotyczące działań, które powinien podjąć użytkownik:
  • Należy regularnie sprawdzać w aplikacji i/lub odbiorniku status odczytów poziomu glukozy z czujnika.
  • Przed oraz w trakcie czynności wiążących się z większym ryzykiem wyrządzenia szkody sobie lub innym, np. podczas kierowania samochodem lub obsługiwania ciężkiego sprzętu, należy sprawdzać aplikację i/lub odbiornik częściej.
  • Nie ignorować objawów wysokiego i niskiego poziomu glukozy. Jeśli ostrzeżenia i odczyty z systemu nie są zgodne z objawami lub oczekiwaniami użytkownika, powinien zmierzyć poziom glukozy we krwi przy użyciu krwi pobranej z palca, aby podjąć odpowiednią decyzję w zakresie leczenia cukrzycy lub zgłosić się po natychmiastową pomoc medyczną.
W przypadku pytań dotyczących niniejszej notatki należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem lub dystrybutorem marki Dexcom:
Proglikemia Sp. z o.o.
ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
Luiza Grzechnik - wsparcie techniczne
+48221010178, kontakt@dexcompolska.pl

Notatka bezpieczeństwa do pobrania tutaj (PDF).

Dexcom ma nowego dystrybutora w Polsce. Dostępny Dexcom G5!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~OJCIEC DIABETYKA  IP: 88.156.132.xxx(2019-09-30 21:56:51)
WYSTUKUJĘ W WASZEJ WYSZUKIWARCE "K' WATCH GLUCOSE" FIRMA PK VITALITY I CO ? NIC... TEN PORTAL DAWNO POWINIEN ZAUWAŻYĆ REWOLUCYJNY ,NIEWIARYGODNY ZEGAREK ,UMOŻLIWIAJĄCY DIABETYKOM KONTROLĘ NAD PODSTĘPNĄ CUKRZYCĄ...,SKOŃCZMY Z BALANSOWANIEM CUKRZYKÓW NA GRANICY ŻYCIA ! PROSZĘ W IMIENIU TYSIĘCY DIABETYKÓW O ARTYKUŁ . O BLIŻSZE DANE DYSTRYBUTORA ,WRESZCIE - O CENĘ" K' WATCH GLUCOSE " PK VITALITY. TO BARDZO PILNE ,TO NIEZWYKLE PILNE ,MÓJ SYN TRZY RAZY DZIENNIE MA HIPOGLIKEMIĘ .JAK DŁUGO JESZCZE?


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Ciągły Monitoring Glikemii: Notatka bezpieczeństwa: Dexcom G4 PLATINUM oraz Dexcom G5 Mobile CGM
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 13 października 2021 r.

Zadaj pytanie on-line