Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Ascensia Diabetes Care rozwija Centrum Usług Wspólnych w Warszawie

źródło: komunikat prasowy, dodano: 10 czerwca 2019 r.

Ascensia Diabetes CareAscensia Diabetes Care ogłosiła dzisiaj dalszy rozwój centrum usług wspólnych w swojej siedzibie w Warszawie. Firma wynajęła dodatkowe 915 mkw. w budynku Brama Zachodnia, powiększając dotychczasową zajmowaną powierzchnię biura do prawie 2 400 mkw. Dzięki temu liczba pracowników będzie mogła wzrosnąć z 90 do 250 osób.

Centrum Usług Wspólnych Ascensia Diabetes Care zostało otwarte dwa lata temu. Zespół z Polski przejął zarządzanie wszystkimi europejskimi działaniami księgowymi Ascensia, w tym zleceniami, zobowiązaniami i należnościami. W 2017 r. polski odział liczył 35 pracowników. W kolejnych latach został rozbudowany do 90 osób, zatrudniając specjalistów do obsługi innych obszarów funkcjonalnych, w tym podatków, danych podstawowych, płac, jakości, łańcucha dostaw i IT.

Ascensia Diabetes Care rozwija Centrum Usług Wspólnych w Warszawie

Dzięki powiększeniu powierzchni biurowej o 915 mkw. do 2 400 mkw., w siedzibie będzie mogło pomieścić nawet 250 pracowników. Biuro zostało tak zaprojektowane, aby zaspokoić zarówno krótkoterminowe potrzeby, jak i długoterminowy rozwój firmy. Budynek Brama Zachodnia znajduje się w Alejach Jerozolimskich, blisko ścisłego centrum Warszawy. Obecnie Ascensia wynajmuje już około 1 500 mkw. powierzchni na czwartym (857mkw) i piątym (622 mkw.) piętrze biurowca. Dodatkowa przestrzeń została dodana do powierzchni na czwartym piętrze.

W planach firmy jest rozszerzenie działalności o nowe produkty i usługi kierowane do osób zmagających się z cukrzycą, włączając w to ciągły system monitoringu poziomu cukru we krwi oraz cyfrową bazę do zarządzania rozwiązaniami oferowanymi przez Ascensia.

- Na rozwój warszawskiej siedziby ma wpływ przede wszystkim dostęp do wykwalifikowanego, wyszkolonego i znającego języki obce personelu. Ponadto stolica jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi miastami Polski oraz świata. Nasz rozwój jest oznaką sukcesu jaki udało nam się osiągnąć w działalności naszego regionalnego centrum. W Warszawie zatrudniamy ekspertów z różnych dziedzin. W 2017 roku zrekrutowaliśmy bardzo utalentowany personel i oni stali się motorem napędowym naszego rozwoju. Z niecierpliwością oczekujemy, że do naszej organizacji dołączy więcej takich wspaniałych ludzi - powiedział Paweł Łobejko, Dyrektor Global Accounting Services, Ascensia Diabetes Care.

Ascensia Diabetes Care rozwija Centrum Usług Wspólnych w Warszawie

- Od momentu uruchomienia centrum usług wspólnych w Warszawie wierzyliśmy w jego sukces. Wraz z rozwojem naszej działalności komercyjnej i dodawaniem nowych rozwiązań do naszego portfolio, musimy mieć możliwość rozwoju naszych usług finansowych i wspierających. Jest to klucz do sukcesu jako firmy. Dzięki takim działaniom jesteśmy w stanie pomóc większej liczbie osób cierpiących na cukrzycę na całym świecie - dodał Michael Kloss, Dyrektor Generalny Ascensia Diabetes Care.

- Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli rozszerzyć obecność w Polsce o nowe możliwości. Rozbudowa centrum usług wspólnych pokazuje znaczenie Polski jako kluczowej lokalizacji dla rozwoju Ascensia - podsumował dr Paweł Łupiński, Dyrektor Zarządzający Ascensia Diabetes Care Polska.

Ascensia Diabetes Care rozwija Centrum Usług Wspólnych w Warszawie


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Ascensia Diabetes Care rozwija Centrum Usług Wspólnych w Warszawie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line