Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
27. Finał WOŚP!

Aukcje portalu mojacukrzyca.org. Graj, licytuj, pomagaj!

źródło: info. własna, dodano: 9 stycznia 2019 r., aktualizacja: 11 stycznia 2019 r.

Portal mojacukrzyca.org od wielu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizując aukcje na rzecz Fundacji. Co roku, bardzo licznie, diabetycy licytują i wspierają działania WOŚP. Przez jedenaście lat wspólnego grania zebraliśmy łącznie 21574,85 zł za naprawdę symboliczne przedmioty. Także i w tym roku, podczas 27. Finału WOŚP, portal mojacukrzyca.org przeprowadza aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany bezpośrednio na konto WOŚP. W tym roku zbieramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

27. Finał WOŚP! Aukcje portalu mojacukrzyca.org. Graj, licytuj, pomagaj!

W tym roku do wylicytowania: powerbanki o pojemności 5000 mAh, kalendarze Moleskine na 2019 rok, kubki termiczne z funkcją zaparzania herbaty Pao Thermo Mug, pen-drivy o pojemności 32 GB, zielone i fioletowe etui na glukometry Contour®Plus One, Contour®Plus Link lub Contour®Plus Link 2.4, opaski dla diabetyka w różnych kolorach, pen-drivy w formie opaski na rękę o pojemności 8 GB, zestawy składające się z płynnej glukozy, smyczy, długopisu i opaski na rękę.

Czekają na Was także kolorowe, silikonowe etui na FreeStyle Libre, specjalne szyte etui na pompy insulinowe, MedAngel ONE sensor temperatury leków do smartfona oraz zielona koszulka, parasol automatyczny i scyzoryk Ypsomed. Do wylicytowania również medal z 12. Biegu WOŚP Policz się z cukrzycą, moneta 2 zł WOŚP z dziurką i moneta 2 zł 20-lecie WOŚP, najnowsze książki "Cukrzyca typu 1. Rodzinny poradnik cukrzycowy" z autografami autorów, designerskie koszulki zaprojektowane przez Maćka Sieradzkiego oraz poduszki podróżne.

Za przekazane przedmioty na licytacje gorące podziękowania dla: firmy Abbott Diabetes Care, producenta monitoringu glikemii flash FreeStyle Libre, firmy Ascensia Diabetes Care, producenta glukometrów z serii Contour, firmy Johnson&Johnson Lifescan, producenta glukometrów z serii OneTouch, sklepu internetowego Diabetyk24.pl, firmy Ypsomed Polska Spółka z o.o., dystrybutora pompy insulinowej Ypsopump, blogowi cukromania.pl oraz firmie Roche Diabetes Care, producent glukometrów z serii Accu-Chek oraz systemu Eversense, a także dla sklepu dla diabetyka SugarCubes.

Uwaga! Dodatkowo do wylicytowania sensor FreeStyle Libre oraz nakładka Blucon Nightrider.


Portalowe aukcje potrwają kilka dni. Zapraszamy do licytacji już teraz! Pomaganie jest dziecinnie proste!

27. Finał WOŚP! Aukcje portalu mojacukrzyca.org. Graj, licytuj, pomagaj!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - 27. Finał WOŚP!: Aukcje portalu mojacukrzyca.org. Graj, licytuj, pomagaj!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line