Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Ministerstwo Zdrowia

Minister Balicki wyjaśnia

dodano: 24.02.2005 r., źródło: http://www.mz.gov.plJestem oburzony sformułowaniem zawartym we wczorajszym tekście "Czarny PR zadziałał" (Gazeta Wyborcza z dnia 22 lutego 05 r. - przyp. red.): "» Dogadali się « - miał powiedzieć wysoki urzędnik Ministerstwa Zdrowia o przedstawicielach resortu i firmach farmaceutycznych". Nikt się z nikim nie dogadywał. Wszystkie działania ministerstwa są jawne, nasze decyzje, programy i komunikaty zawsze pojawiają się na stronach internetowych ministerstwa.

Na liście refundacyjnej są insuliny ludzkie trzech producentów - dwóch zagranicznych i jednego krajowego - oraz insulina analogowa krótko działająca zagranicznego producenta. Analog drugiego producenta nie był dotąd umieszczony na liście refundacyjnej. Jest już gotowy projekt, dzięki któremu będzie można wprowadzić go na listę, a decyzja zapadła jeszcze przed "wojną insulinową".

Potwierdzam sytuację opisaną w poprzednim tekście o insulinie: była wojna medialna o polską insulinę, ale nie miała wpływu na decyzję o umieszczeniu analogowej insuliny na liście refundacyjnej.

MINISTER ZDROWIA MAREK BALICKIJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Ministerstwo Zdrowia: Minister Balicki wyjaśnia
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line