Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Obchody Światowego Dnia Cukrzycy w Lublinie z Wesołym Diabetykiem

źródło: Stowarzyszenie Wesoły Diabetyk, dodano: 13 listopada 2017 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Stowarzyszenie Wesoły Diabetyk z Lublina w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Cukrzycą organizuje trzy ciekawe akcje. Odbędzie się mecz wraz z akcją pomiaru cukru, na ulice Lublina wyjedzie Słodki Autobus, gdzie będzie również można zmierzyć poziom cukru, a 24 listopad zorganizowane zostanie spotkanie edukacyjne w ramach Słodkiej Szkoły.

18 listopada o godz. 18.00 w hali Globus odbędzie się mecz MKS Perła Lublin vs. Metraco Zagłębie Lublin. Podczas i w trakcie meczu będzie można zmierzyć poziom cukru we krwi.

23 listopada w godzinach od 11.00 do 14.00 na ulice Lublina wyjedzie Słodki Autobus. W środku akcja pomiaru cukru dla wszystkich chętnych pasażerów słodkiego autobusu.

24 listopada o godz. 17.00 w Grand Hotelu Lublinianka odbędzie się spotkanie edukacyjne dla pacjentów z cukrzycą w ramach Słodkiej Szkoły, które poprawi Teresa Benbenek-Klupa pt. "Cukrzyca w praktyce".

Zapraszamy!

Obchody Światowego Dnia Cukrzycy w Lublinie z Wesołym Diabetykiem


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Obchody Światowego Dnia Cukrzycy w Lublinie z Wesołym Diabetykiem
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 20 lutego 2024 r.

Zadaj pytanie on-line