Stowarzyszenie Razem dla Białołęki, Polska Federacja Edukacji w Diabetologii oraz Białołęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na realizowaną, w ramach konkursu "Zrealizuj swój pomysł w BOK-u", Drugą Konferencję Szkoleniową Z Cukrzycą na Ty, nie daj się! Moje dziecko wyszło z grupy ryzyka! Konferencja odbędzie się w dniu 18 listopada w Warszawie, w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Van Gogha 1.
Pomysłodawczynią i koordynatorką konferencji jest Ewa Gajewska, Radna Dzielnicy Białołęka.
W trakcie konferencji usłyszymy wykłady prelegentów, którzy reprezentują Polską Federację Edukacji w Diabetologii, Fundację Medicover oraz Fundację Szkoła na widelcu. Dzięki współpracy z PFED w trakcie konferencji będzie możliwość pomiaru poziomu cukru we krwi.
Konferencja została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Dzielnicy Białołęka. Patronat medialny sprawuje m.in. portal mojacukrzyca.org.
Konferencja jest bezpłatna, ale obowiązuje rejestracja. Zgłoszenia drogą elektroniczną prosimy dokonywać do 15 listopada za pomocą formularza, który jest dostępny pod adresem: goo.gl/gnC5dN.
Prosimy o zapoznanie się z Programem i Regulaminem Konferencji, które są dostępne na stronie internetowej.
W trakcie konferencji będzie możliwość zakupu obiadu (ilość ograniczona).