Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Słodkie Tramwaje znowu ruszą na ulice polskich miast

źródło: informacja organizatora, dodano: 8 listopada 2016 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Diabetycy.euW związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Cukrzycy w trzech polskich miastach: Poznaniu, Warszawie i Krakowie, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę organizuje akcję społeczną pod nazwą "SŁODKI TRAMWAJ". Tradycyjnie już podczas bezpłatnego przejazdu "Słodkim Tramwajem" będzie można wykonać pomiar cukru we krwi, a także uzyskać porady dotyczące cukrzycy i zdrowego stylu życia od edukatorów diabetologicznych.

Każdy zainteresowany będzie mógł bezpłatnie zmierzyć poziom cukru we krwi, otrzyma także materiały edukacyjne na temat cukrzycy, jej zapobieganiu, możliwych objawach i zagrożeniach, jakie czekają na ludzi w związku z tą podstępną chorobą. W Poznaniu i Warszawie tramwaj wyjedzie w sobotę, 12 listopada, natomiast w Krakowie w poniedziałek, 14 listopada br.

Terminarz akcji:
  • WARSZAWA, 12 listopada 2016 r., w godzinach od 11 do 15, trasa: Ochota - Śródmieście - Praga - Śródmieście - Ochota. Start z Placu Narutowicza.

  • POZNAŃ, 12 listopada 2016 r., w godzinach od 11 do 14, trasa: AWF - Rondo Rataje - Kórnick - Podgórna - Al. Marcinkowskiego - Pl. Wolności - Gwarna - Św. Marcin - Strzelecka

  • KRAKÓW, 14 listopada 2016 r., w godzinach od 11 do 15, trasa: wyjazd z zajezdni Nowa Huta, następnie przejazd wokół krakowskich Plant.

Współorganizatorami akcji są Małopolskie Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą (Kraków), Towarzystwo Pomocy Dzieci Koło Pomocy Dzieciom z Cukrzycą (Poznań) oraz Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą (Warszawa).

Partnerami wydarzenia są firmy Ascensia Diabetes Care oraz Novo Nordisk. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli największy portal o cukrzycy w polskim Internecie - mojacukrzyca.org oraz magazyn dla diabetyków - Diabetyk.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, które chcą sprawdzić swój poziom cukru we krwi, a także wolontariuszy, którzy jak co roku bardzo intensywnie pomagają przy akcji, a także wszystkich zainteresowanych temat cukrzycy! Do zobaczenia w słodkich tramwajach!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Słodkie Tramwaje znowu ruszą na ulice polskich miast
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 25 września 2023 r.

Zadaj pytanie on-line