Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Debata medialna - Cukrzyca: skierujmy na nią oczy, okażmy jej serce

źródło: info. własne, dodano: 7 listopada 2016 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Już we wtorek, 8 listopada br., w Warszawie odbędzie się debata medialna pod tytułem "Cukrzyca: skierujmy na nią oczy, okażmy jej serce". Inicjatorem uroczystości związanych z obchodami Światowego Dnia Cukrzycy jest Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Spotkanie odbędzie się w Centrum Prasowym Foksal DOM DZIENNIKARZA przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie o godz. 12.00.

W spotkaniu weźmie udział interdyscyplinarny zespół ekspertów, który przedyskutuje zagadnienia związane ze skuteczną kontrolą cukrzycy w tym m.in. z zakresu profilaktyki, diagnostyki, samokontroli, powikłań w cukrzycy typu 1 i 2 oraz leczenia i jego dostępności (w tym nowości) na polskim rynku.

Wśród ekspertów znaleźli się prof. Krzysztof Strojek, prof. Maciej Małecki, prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, prof. Leszek Czupryniak, prof. Artur Mamcarz, prof. Edward Wylęgała, a także goście specjalni Tomasz Matynia - dyrektor Gabinetu Politycznego Ministerstwa Zdrowia oraz Krystyna Barbara Kozłowska - Rzecznik Praw Pacjenta. Moderatorami dyskusji będą prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, diabetolog oraz Michał Figurski, dziennikarz, pacjent z cukrzycą.

Debata medialna - Cukrzyca: skierujmy na nią oczy, okażmy jej serce


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Goska   IP: 90.185.236.xxx(2016-11-09 19:24:29)
Co sadzicie o insulinie viktoza oraz torsiba ???? jest juz refundowane?


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Debata medialna - Cukrzyca: skierujmy na nią oczy, okażmy jej serce
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 12 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line