Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Centrum Medyczne z Poznania oferuje zniżki dla diabetyków

źródło: Stanley Centrum Medyczne, dodano: 15 listopada 2014 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

W związku z Światowym Dniem Cukrzycy i z myślą o osobach borykających się z tą właśnie chorobą w codziennym życiu Centrum Medyczne Stanley przygotowało przez cały miesiąc listopad specjalna ofertę. Dlaczego warto skorzystać? Wystarczy zapytać tych, którzy już skorzystali z badań i nie mają problemu ze stopami. Centrum Medyczne oferuje, jako pierwsi w Wielkopolsce, kompleksową diagnostykę i leczenie stóp.

Jak ważna jest stopa dla cukrzyka wie każdy kto zetknął się z tą chorobą. Profilaktyka jest podstawą do utrzymania w najlepszym stanie swoich paznokci jak i całych stóp, dlatego podolog powienien być tak samo często odwiedzany jak diabetolog.

Podolog to specjalista chorób stóp, który profesjonalnie oceni stan stopy, wykona niezbędne zabiegi pielęgnacyjne (usunie odciski, modzele, zrekonstruuje paznokcie, wykona pedicure) oraz zaleci sposoby pielęgnacji stóp. Wszystkie zabiegi na stopach cukrzycowych są wykonywane jednorazowymi narzędziami aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa pacjenta. Podolog również w razie potrzeby skieruje do chirurga lub zaleci konsultacje danego przypadku u innego specjalisty.


Masz cukrzycę - nie czekaj aż przyjdzie czas na poważne zabiegi. Skorzystaj z badań komputerowych stóp, odpowiedniego obuwia, wkładek dla stopy cukrzycowej oraz odpowiednich skarpetek a podologa odwiedzaj systematycznie.

W listopadzie proponujemy dla osób chorych na cukrzycę badanie komputerowe z rabatem 50%, do 15% zniżki na indywidualne wkładki dla stopy cukrzycowej oraz 10% zniżki na zakup skarpet dla stopy cukrzycowej w sklepie medycznym Stanley-Med.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły na stronie www.centrummedycznestanley.pl

Stanley Centrum Medyczne
ul. 28 Czerwca 1956r nr 135
61-544 Poznań
tel. 61 649 05 55

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Centrum Medyczne z Poznania oferuje zniżki dla diabetyków
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 28 lutego 2024 r.

Zadaj pytanie on-line