Strona główna FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Ludzie na poziomie - IV Konferencja dla osób chorych na cukrzycę w Łodzi

źródło: Fundacja Pomoc Młodym Diabetykom, dodano: 30 października 2014 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Fundacja Pomoc Młodym DiabetykomW dniu 15 listopada 2014 r. w auli wykładowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi mieszczącej się w Szpitalu Klinicznym na ul. Spornej odbędzie się Konferencja dla Pacjentów chorych na cukrzyce różnego typu. Organizatorami wydarzenia są: Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Fundacja Pomoc Młodym Diabetykom.

W imieniu Organizatorów i własnym serdecznie Państwa zapraszam do wzięcia udziału szczególnie, że w tym okresie obchodzimy Światowy Dzień Walki z Cukrzycą i warto zwrócić uwagę społeczeństwa i sfer rządzących, że cukrzyca nie jest takim sobie tylko problemem i nie można o tym nie mówić ponieważ problem istnieje i zatacza niestety coraz większe kręgi. Przekonanie, że z cukrzycą można żyć sprawia, iż lekceważąco traktuje się problemy ludzi chorych,a to z kolei ma zły wpływ na opiekę władz państwowych.

W czasie Konferencji postaramy się przekazać Państwu za pośrednictwem wysokiej klasy wykładowców najnowocześniejsze metody postępowania w czasie choroby oraz poruszymy bardzo ważną sprawę orzecznictwa o niepełnosprawności. Przedstawimy laureatów II konkursu literackiego w ramach "Opowieści terapeutycznych".

Zapraszam bardzo serdecznie dzieci i młodzież, a szczególnie gorąco uczestników tegorocznego wyjazdu wakacyjnego jaki odbył się w Darłówku o przyjazd i wzięcie udziału w spotkaniu integracyjnym. Będziecie mieli okazję spotkać się jeszcze raz w tym roku z Waszymi opiekunami, uśmiechnąć się do siebie i powspominać. Z tego co wiem, to będzie o czym rozmawiać!

W tym czasie, gdy dorośli będą przysłuchiwać się wykładom dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w specjalnie dla nich zorganizowanych zajęciach. Zapewniamy jak zawsze pełną opiekę medyczną, wychowawczą i gastronomiczną. Udział dzieci poniżej 8 roku życia jest możliwy wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

Zapraszamy!

Koszt wstępu dla dorosłych to 20 zł / osobę. Dla dzieci za darmo.

Rejestracja odbywa się na stronie diabeciaki.pl i trwa do 9 listopada 2014 r.


Program Konferencji

Ludzie na poziomie - IV Konferencja dla osób chorych na cukrzycę

Ludzie na poziomie - IV Konferencja dla osób chorych na cukrzycę


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~robert  IP: 94.254.145.xxx(2014-11-11 14:23:25)
czy mozna jeszcze sie zapisac i kupic bilet ?


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Ludzie na poziomie - IV Konferencja dla osób chorych na cukrzycę w Łodzi
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus Elite
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 24 maja 2022 r.

Zadaj pytanie on-line