Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

Co można wyczytać z etykiety produktów spożywczych? - na żywo dzisiaj, godz. 20.00!


FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Dla kobiety nie ma niemożliwego

Artykuł sponsorowany, dodano: 16 lipca 2014 r.

Pomimo tego, że kobiety od zawsze postrzegane, a nawet opisywane w literaturze są jako osoby kruche i bezbronne, tak naprawdę należą do silnych i przewidywalnych. Ich intuicja, odpowiedzialność, oraz stanie na straży domowego ogniska sprawia, że niemożliwe po prostu nie istnieje. Bardzo częstym problemem kobiet jest brak odpowiedniej ilości pieniędzy, aby zapewnić swoim dzieciom to, co by chciały.

Czasem i najbardziej zaradnej kobiecie może "powinąć się noga" i wtedy rozwiązaniem jest kredyt online który można łatwo spłacić - to wybawienie w wielu trudnych sytuacjach. Pracująca matka nigdy nie traci nadziei, iż podła przeciwnościom losu, ale też potrafi podejmować decyzje wiedząc, że jest w stanie im podołać.

Powinność czy inwestycja?

Dziecko, to najlepsze, co może się nam przytrafić, dlatego od momentu jego przyjścia na świat, aż do osiągnięcia pełnoletniości jesteśmy za nie odpowiedzialne. Naszą powinnością jest zapewnić mu warunki do normalnego życia, jak również inwestować w jego rozwój. Aby tak było pracująca matka większość pieniędzy zazwyczaj przeznacza na swoje potomstwo, jednakże niejednokrotnie jej pensja podzielona na potrzeby gospodarstwa domowego i swojej pociechy okazuje się zbyt niska. Jeśli tylko zarabia jest w stanie skorzystać z kredytu, kiedy dana sytuacja tego wymaga. Dzisiejsze realia w ogóle nie zmuszają nas do bezpośredniego i osobistego kontaktu z bankiem, ponieważ możemy skorzystać z internetu, gdzie złożymy wniosek o kredyt. Tak właśnie robi większość osób, które nie mają czasu na stanie w kolejkach bądź załatwianie różnorakich formalności wstępnych.


Branie i spłacanie

Oczywistym jest, że wziąć kredyt jest łatwo, ale ze spłatami często bywa różnie. Kobiety z reguły są odpowiedzialne, dlatego ze statystyk wynika, iż częściej i lepiej wywiązują się ze swoich powinności z bankami, niżeli mężczyźni. Zwykle nie biorą też kredytów na błahe cele. Głównie są to potrzeby dziecka, tudzież domu w sensie ogólnym. Może to być wycieczka szkolna, podręczniki i przybory szkolne, ubiór, rozwijanie pasji dziecka, zaległe rachunki, kupno niezbędnego sprzętu, kiedy dotychczasowy odmówił posłuszeństwa itp. Celów jest wiele, jednak rzadko kiedy są to rzeczy przyziemne i całkowicie zbędne.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Artykuły: Dla kobiety nie ma niemożliwego
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 11 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line