Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Na komputer

Oprogramowanie CareLink Personal

źródło: Medtronic, dodano: 8 kwietnia 2014 r.

Oprogramowanie CareLink Personal to bezpieczny, oparty o stronę internetową system wspierający prowadzenie cukrzycy, który pozwala Ci przeanalizować trendy swoich glikemii oraz nauczyć się bardziej skutecznie zarządzać swoją cukrzycą.

Oprogramowanie CareLink Personal

Oprogramowanie CareLink Personal pomaga:
 • Przejąć większą kontrolę, dzięki zrozumieniu, jak insulina, węglowodany oraz wysiłek fizyczny wpływają na Twoje glikemie (poziomy cukru).
 • Maksymalnie zwiększyć skuteczność leczenia, poprzez łatwe uwidacznianie trendów glikemii i różnych problemów.
 • Bardziej efektywnie współpracować ze swoim zespołem leczącym, dzięki szczegółowym raportom pozwalającym na wprowadzanie bardziej odpowiednich zmian w leczeniu oraz stylu życia.
 • Uzyskać pełny obraz dzięki danym z ciągłego monitorowania glikemii, które ujawniają więcej niskich i wysokich poziomów cukru niż pomiary wykonywane jedynie za pomocą glukometrem.
Oprogramowanie CareLink PersonalZrozumienie wpływu dawkowania insuliny, zwyczajów żywieniowych, podejmowanego wysiłku fizycznego oraz przyjmowanych leków na wartości glikemii (poziomu cukru) jest kluczem do uzyskania lepszej kontroli nad swoją cukrzycą. Możliwość przyjrzenia się tym związkom przyczynowo-skutkowym na schematach, wykresach oraz w tabelach pozwala lepiej dostrzec powtarzające się zjawiska oraz problemy, pomagając zorientować się, co jest podstawową przyczyną zbyt niskich lub wysokich poziomów cukru. Z oprogramowaniem CareLink Personal masz możliwość - we współpracy ze swoim lekarzem prowadzącym - maksymalnie zwiększyć skuteczność leczenia tak, aby osiągnąć indywidualnie dla Ciebie wyznaczone cele.

Zrozumienie indywidualnych wahań glikemii właśnie stało się prostsze!

Oprogramowanie CareLink Personal - USBPrzestawiamy urządzenie do przesyłania danych CareLink USB! CareLink USB to nowy, bezprzewodowy sposób na przenoszenie danych z pomp insulinowych MiniMed ParadigmŸ oraz Ciągłego Monitorowana Glikemii GuardianŸ REAL-Time do programu CareLink Personal.

CareLink USB cechują poniższe, istotne zalety:
 • Kompaktowa budowa bez zewnętrznych przewodów
 • Szybki przesył danych
 • Nie potrzebuje baterii
 • Kompatybilność z systemem WindowsŸ
Aby zakupić CareLink USB skontaktuj się z Medtronic pod numerem Infolinii: 0801 080 987 opłata jak za połączenia lokalne, (22) 465 69 87 z telefonów komórkowych.

By zacząć korzystać z CareLink Personal, wystarczy wykonać trzy kroki:

Oprogramowanie CareLink Personal - raport


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Na komputer: Oprogramowanie CareLink Personal
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 28 maja 2024 r.

Zadaj pytanie on-line