Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Ciągły Monitoring Glikemii

Profesjonalny system CGMSŸ iPro™

źródło: Medtronic, dodano: 26 marca 2014 r.


Pomiary glukometrem dostarczają jedynie wyrywkowych informacji. Dzięki wypełnieniu pustych miejsc - między wynikami z glukometru - danymi z Ciągłego Monitorowania Glikemii (CGM) możesz zaobserwować trendy glikemii i problemy, których nie można zauważyć jedynie w oparciu o pomiary HbA1C, dzienniczek samokontroli oraz pomiary glukometrem.

Nowy CGMS iProŸ jest technologicznym skokiem w stosunku do poprzedniego CGMS - Systemu Ciągłego Monitorowania Glikemii z retrospektywnym odczytywaniem wyników, przeznaczonym dla Lekarzy. Skorzystaj z prostego sposobu oceny danych, by zyskać wyjątkowo istotne informacje o trendach glikemii.

Lekarze zalecają Ciągłe Monitorowanie Glikemii (CGM) swoim pacjentom, ponieważ dane dotyczące profili glikemii dają im pełniejszy obraz tego, jak poziomy glukozy we krwi zachowują się w ciągu dnia oraz w nocy. Sensor firmy Medtronic mierzy poziomy glukozy we krwi średnio co 5 minut przez 3 dni z rzędu. To 288 pomiarów na dobę! Kiedy zatem Twój lekarz odczyta zgromadzone dane, zarówno Ty jak i cały zespół leczący otrzymacie dokładne i pełne informacje, na podstawie których możecie udoskonalić leczenie.

Profesjonalny system CGMSŸ iPro™

iPro - nowy profesjonalny system CGM

System CGMS iProŸ jest prawdziwą innowacją w dziedzinie retrospektywnego CGMS.
 • Mały i dyskretny
 • Wodoodporny
 • Nie wymaga przewodów ani wyświetlacza
 • Nie wymaga działań ze strony pacjenta
Prosty w użyciu

Profesjonalny system CGMSŸ iPro™Profesjonalny CGMS iProŸ korzysta z tego samego sensora (czujnika, elektrody) firmy Medtronic, co inne produkty z CGM: Guardian REAL-TimeŸ oraz MiniMed ParadigmŸ VEO. Zatem sposób jego zakładania oraz korzystania z niego jest znany zarówno Tobie jak i Twoim pacjentom. Może także ułatwić Tobie zarządzanie cukrzycą. easier.

Kilka prostych kroków
 • Pacjent odwiedza Poradnię. Dane pacjenta wprowadza się do programu, zakłada się sensor i podłącza iProŸ.h-
 • W domu Pacjent musi jedynie każdego dnia zapisać wyniki 4 wykonywanych normalnie przez siebie pomiarów glukometrem. iProŸ działa w oparciu o dane z sensora aż do końca trwania badania
 • Druga wizyta pacjenta w Poradni Dane z sensora są zgrywane do programu, by ten mógł przedstawić wyczerpujące informacje o trendach glikemii oraz wygenerować łatwe do interpretacji raporty.
Więcej informacji na http://www.pompy-medtronic.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Ciągły Monitoring Glikemii: Profesjonalny system CGMSŸ iPro™
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line