Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre 2
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Wszystko o Accu-Chek Combo

Dodatkowe akcesoria z zestawu Accu-Chek Combo - wpis nr 20

źródło: oprac. własne, dodano: 22 stycznia 2014 r.

Jak nosicie swoje pompy? W kieszeni spodni, w staniku, za paskiem? Akcesoriów do noszenia pomp jest naprawdę dużo. Trzeba tylko wybrać to, co komu pasuje. W skład każdego z dostępnych zestawów wchodzą 3 dodatki: biały pasek z rzepem, etui z neoprenu oraz etui ze sznurkiem. Oczywiście to tylko podstawowe wyposażenie, bo gamma dostępnych przedmiotów jest dosyć spora.

Pasek z rzepem

W zestawie dołączony jest w kolorze białym, ale dostępny jest także czarny. To elastyczny pasek z zapięciami na rzepy i wełnistą powierzchnią. Jego regulacja możliwa jest w pełnym zakresie. Materiał przepuszcza powietrze. Doskonale nadaje się do noszenia pod ubraniem, np. na brzuchu. Z krótkiego doświadczenia w noszeniu go (nosiłam okazjonalnie, a później zaginął w trakcie przeprowadzki) mogę powiedzieć, że jest wygodny, nie ściąga się i nigdy nie miałam problemów ze skórą w miejscu, w którym był noszony.

Dodatkowe akcesoria z zestawu Accu-Chek Combo

Etui z neoprenu

W zestawie z pompą dostępny w kolorze białym. Etui można zakupić także w kolorze czarnym i niebieskim. Neopren jest trwałym i szybko schnącym materiałem. Etui jest mięciutkie, zapinane na zamek i napę. Z tyłu ma szlufkę, dzięki czemu łatwo jest zamocować to etui np. do paska.

Dodatkowe akcesoria z zestawu Accu-Chek Combo

Etui ze sznurkiem

W zestawie znajduje się to etui w kolorze czarnym, ale podobnie jak etui z neoprenu dostępne jest również w kolorze białym i niebieskim. Materiał, z którego zostało wykonane, to mięciutka ircha. Z tyłu posiada szlufkę, a z boku tasiemkę. Za jego pomocą zawiesimy pompę na szyi, na pasku od spodni, na pasku pod ubraniem. Sznureczek ma regulowaną długość.

Etui (zarówno z neoprenu jak i z irchy) posiada przeźroczystą osłonkę na ekran pompy, dzięki czemu możemy obsługiwać ją bez konieczności wyjmowania pompy. Mamy także podgląd na ilość pozostałej insuliny. Ze względu na mięciutkie materiały łatwo można nacisnąć klawisze pompy nie używając przy tym dużo siły.

Małgorzata MagieraMateriał sponsorowany przez Roche Diagnostics Polska z siedzibą w Warszawie, KRS 132695.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

 

mojacukrzyca.org - Wszystko o Accu-Chek Combo: Dodatkowe akcesoria z zestawu Accu-Chek Combo - wpis nr 20
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 6 czerwca 2023 r.

Zadaj pytanie on-line