Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Słodki Tramwaj po Krakowie jeździł już czwarty raz!

źródło: info. własne, dodano: 16 listopada 2013 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

W dniu 14 listopada 2013 roku z okazji Światowego Dnia Cukrzycy na krakowskie torowiska wyjechał "Słodki Tramwaj". W specjalnie oznakowanym tramwaju od godz. 13.00 do godz. 16.00 można było za darmo zmierzyć poziom cukru we krwi, otrzymać zdrowie i smaczne jabłko, a także materiały o cukrzycy.

Słodki Tramwaj jeździł po Krakowie po raz czwarty!

Wolontariusze udzielali informacji o cukrzycy oraz zdrowym odżywianiu. Studenci medycyny z IFMSA-Poland o. Kraków wykonywali pomiar ciśnienia tętniczego, tkanki tłuszczowej, a także obliczali wskaźnik BMI. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Pasażerów przybywało z każdym kolejnym okrążeniem krakowskich Plant.

Organizatorem akcji była Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę. Wsparcia udzieliło Małopolskie Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą. Wolontariusze spisali się na medal. Dekoracja tramwaju, a następnie bieżąca obsługa ruchu pasażerów przebiegała bez najmniejszego zarzutu.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Partnerami wydarzenia jest firma Bayer Diabetes Care, Novo Nordisk oraz największy portal o cukrzycy w polskim Internecie - mojacukrzyca.org.

Krótki filmik z akcji


Galeria zdjęć




























Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.



reklama





Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!




Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Słodki Tramwaj po Krakowie jeździł już czwarty raz!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.



Eversense E3

Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Zadaj pytanie on-line