Strona główna
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
World Diabetes Day

Słodki Tramwaj w pięciu miastach Polski!

dodano: 8 listopada 2012 r.

Diabetycy.eu

W tym roku z okazji Światowego Dnia Cukrzycy (World Diabetes Day), który przypada 14 listopada Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę organizuje wydarzenie pod nazwą SŁODKI TRAMWAJ.

SŁODKI TRAMWAJ pojedzie aż w pięciu miastach w Polsce - w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie! Wolontariusze będą jeździli specjalnie oznakowanym tramwajem. W tramwaju będzie można bezpłatnie zmierzyć poziom cukru we krwi, a także otrzymać materiały na temat cukrzycy i dowiedzieć się o zagrożeniach, jakie czekają na ludzi w związku z tą chorobą.

Światowy Dzień Cukrzycy | World Diabetes Day

Projekt realizowany jest przy wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Partnerami wydarzenia jest firma Bayer Diabetes Care oraz największy portal o cukrzycy w polskim Internecie - mojacukrzyca.org.

Przypominamy, że dla najbardziej aktywnych wolontariuszy firma Novo Nordisk ufundowała sprzęt sportowy, który zostanie rozlosowany wśród wolontariuszy. Losowanie nagród głównych - dwóch rowerów odbędzie się 8 grudnia podczas uroczystości wręczenia Orderu Uśmiechu Pani Elżbiecie Dębskiej. Losować będzie sama Laureatka.

Współorganizatorami wydarzenia są:
 1. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci - Koło Pomocy Dzieciom z Cukrzycą (Poznań)
 2. UKRR "Trzymaj Poziom" (Łódź)
 3. Małopolskie Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą (Kraków)
 4. Towarzystwo Wspierania Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą (Wrocław)
 5. Stołeczna Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą (Warszawa)
Więcej informacji na www.diabetycy.eu.

Plakat akcji Słodki TramwajJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~niunia  IP: 193.25.3.xxx(2012-11-16 15:45:07)
Super akcja! Wsiadłam do takiego tramwaju w Krakowie. Zmierzyłam cukier i odetchnęłam z ulgą. Miałam 87 :) Bałam się, bo mój dziadek miał cukrzycę. Ale na szczęście wszystko jest w porządku:) Gratuluję pomysłu i oby więcej takich akcji.


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - World Diabetes Day: Słodki Tramwaj w pięciu miastach Polski!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 czerwca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line