Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant

FreeStyle Libre 2

Ypsomed

Dexcom One+
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Ogłoszenia

Jak dodać ogłoszenie?

aktualizacja: 4 stycznia 2021 r.

Uwaga!
Od 4 stycznia 2021 roku zawieszamy funkcjonowanie sekcji "Ogłoszenia" na portalu mojacukrzyca.org. Nowe ogłoszenia na portal mojacukrzyca.org nie będą przyjmowane. Całkowite wyłączenie tej sekcji nastąpi w najbliższym czasie. Serdecznie zapraszamy na naszą sprzedażową grupę na Facebooku:
Cukrzyca - Oddam/Sprzedam/Kupię/Zamienię

W tym dziale możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenie dotyczące sprzedaży, kupna, zamiany lub oddania za darmo przedmiotu związanego z cukrzycą (glukometr, pen, pompa insulnowa, wkłucia, itp.).

Aby dodać ogłoszenie zapoznaj się z zasadami zamieszczania ogłoszeń, a następnie wyślij e-maila na adres: redakcja@mojacukrzyca.org, w którym podaj jedną z czterech kategorii (sprzedam, kupię, zamienię, oddam), swoje dane do kontaktu (telefon, numer GG, miasto), treść ogłoszenia i oświadczenie o treści:

"Zgadzam się na opublikowanie mojego ogłoszenia i moich danych
kontaktowych na portalu mojacukrzyca.org"
.

Ogłoszenie zostanie dodane najpóźniej do 10 dni od daty przesłania go do Redakcji.

Po dodaniu Twojego ogłoszenia dostaniesz od nas e-maila potwierdzającego umieszczenie ogłoszenia.

Ogłoszenia są widoczne na portalu przez minimum 3 miesiące od daty dodania. Następnie są automatycznie kasowane bez powiadomienia.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama


Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Ogłoszenia: Jak dodać ogłoszenie?
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2024 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 13 lipca 2024 r.

Zadaj pytanie on-line