źródło: Johnson & Johnson Poland, dodano: 8 lipca 2010 r.
Ostrza do nakłuwacza są cienkimi igłami przeznaczonymi do stosowania z nakłuwaczem w celu pobrania próbki do oznaczenia zawartości cukru we krwi. Aby uczynić pobieranie krwi jeszcze mniej bolesnym, opracowaliśmy ostrza do nakłuwania o bardzo cienkiej końcówce.
Ostrza OneTouch® UltraSoft:
Ostrza OneTouch UltraSoft posiadają cienką końcówkę, czyniąc nakłucie mniej bolesnym.
Sterylne ostrza dostępne są w opakowaniach po 50 szt.
Ostrza są przeznaczone do stosowania ze wszystkimi modelami glukometrów OneTouch®.
Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Najnowsze komentarze
[0]
Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.