Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo

Pogadajmy o cukrzycy - OGLĄDAJ NA ŻYWO od godz. 20.00!

Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

III Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą w Długiej Goślinie

źródło: Facebook, dodano: 26 lutego 2020 r., aktualizacja: 13 marca 2020 r.

Bike'owy Maraton MTBSerdecznie zapraszamy do udziału w III Mistrzostwach Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą, które odbędą się 26 kwietnia 2020 roku w Długiej Goślinie. Głównym celem III Mistrzostw Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą jest propagowanie aktywności fizycznej wśród chorych na cukrzycę oraz osób zagrożonych tą chorobą. Mistrzostwa rozegrane będą na dystansie sportowym wynoszącym około 25 km.

Organizatorami Mistrzostw są amatorski team kolarski Bike'owe Wyprawy, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Wielkopolski Oddział Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Mistrzostwa wspiera Konsultant Wojewódzki ds. diabetologii. Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą odbywają się pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.


Mistrzostwa planowane są w łączności z wyścigiem kolarskim będącym częścią Mini Cyklu Charytatywnych Bike’owych Maratonów MTB POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE, który odbędzie się 26 kwietnia 2020 r. w Długiej Goślinie. Trasa przebiegać będzie przez urokliwe tereny leśne nadleśnictw Wojnowo i Brzeźno. Tereny poznane przez Uczestników poprzednich Mistrzostw, ale w nowej odsłonie.


Mistrzostwa rozegrane będą tradycyjnie na dystansie sportowym wynoszącym około 25 km. Względem poprzednich lat trasa zostanie zmodyfikowana. Nauczeni doświadczeniem poprzednich lat doprecyzowane dla potrzeb Mistrzostw zostały kategorie wiekowe.

Głównym celem III Mistrzostw Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą jest propagowanie aktywności fizycznej wśród chorych na cukrzycę oraz osób zagrożonych tą chorobą. Pragniemy pokazać, że mając cukrzycę można rywalizować sportowo i czerpać radość z aktywnego stylu życia. - napisała prof. dr hab. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz, Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Uprawiasz kolarstwo MTB, lubisz jeździć z cukrzycą na rowerze nie może Ciebie zabraknąć 26 kwietnia 2020 roku w Długiej Goślinie. Zostań Mistrzem tej słodkiej imprezy kolarskiej!

Przydatne linki

III Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą w Długiej Goślinie


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: III Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą w Długiej Goślinie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 10 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line