Strona główna Skanuj telefonem! FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Fundacja z Warszawy daje odpocząć mamom, czyli DOM 2019

źródło: Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą, dodano: 10 września 2019 r.

Fundacja dla Dzieci z CukrzycąFundacja dla Dzieci z Cukrzycą z Warszawy kontynuuje w tym roku akcję DOM, czyli Dajmy Odpocząć Mamom. Już po raz trzeci organizowane jest to wydarzenie. Jak sama nazwa wskazuje, wyjazd jest organizowany z myślą o Mamach, które w weekend 28-29 września 2019 roku zwalniane są z codziennych obowiązków cukrzycowych. Udział w akcji biorą ojcowie lub opiekunowie dzieci wraz z ich pociechami, czyli dziećmi z cukrzycą oraz ich rodzeństwem.

W dniach 28 i 29 września uczestnicy pojadą do Parku Rozrywki w Julinku (ok. 40 km za Warszawą) gdzie zorganizowany zostanie TURNIEJ GRY W PALANTA prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Palantowe. Palant to gra w piłkę uderzaną specjalnym kijem, zwanym również palantem (bijakiem) lub palestrą. Boisz się, że nie trafisz w piłkę? To nic trudnego, a uczucie jak się uda wybić? Niezapomniane!

W ramach pobytu Fundacja gwarantuje: nocleg z soboty na niedzielę w pokojach 3,4 lub 5-cio osobowych, posiłki (również bezglutenowe), a także dla dzieci zagwarantowany open-karnet na wszystkie atrakcje dostępne w Parku na niedzielę.

Dojazd we własnym zakresie. Koszty: dzieci z cukrzycą - BEZPŁATNIE, rodzeństwo - 80,00 zł, ojcowie/ opiekunowie: 130 zł, inne dzieci towarzyszące (zdrowe), tylko w przypadku wolnych miejsc - 160 zł. Do dyspozycji jest 50 miejsc dla dzieci oraz 30 miejsc dla ojców/opiekunów. UWAGA: pierwszeństwo przy zapisach przysługuje Podopiecznym posiadającym subkonto w fundacji.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej.

Fundacja z Warszawy daje odpocząć mamom, czyli DOM 2019


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org
mojacukrzyca.org - Informacje: Fundacja z Warszawy daje odpocząć mamom, czyli DOM 2019
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 26 lutego 2020 r.

Zadaj pytanie on-line