Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Aplikacja Contour Diabetes zintegrowana z Apple Zdrowie

źródło: komunikat prasowy, dodano: 22 listopada 2018 r.

Ascensia Diabetes CareAscensia Diabetes Care informuje, że zaktualizowała aplikację CONTOUR®DIABETES w celu umożliwienia jej sprawnej integracji z aplikacją Apple Zdrowie. Dzięki współpracy tych aplikacji, użytkownicy mogą przesyłać wyniki pomiarów poziomu glukozy we krwi oraz dane na temat spożycia węglowodanów. Gdy użytkownik uruchomi odpowiednią opcję, dane z aplikacji CONTOUR®DIABETES będą automatycznie przekazywane do aplikacji Apple Zdrowie i widoczne w sekcji dotyczącej poziomu glukozy we krwi.

Użytkownicy mają możliwość zapisywania danych, zebranych przez Apple Zdrowie, w chmurze CONTOUR® Cloud. Na tym etapie aplikacja CONTOUR®DIABETES nie umożliwia przeglądania danych przesłanych przez Apple Zdrowie do CONTOUR® Cloud - firma nie wyklucza dodania tej funkcji w przyszłości.

Wiele osób chorych na cukrzycę korzysta z Apple Zdrowie jako głównej aplikacji do monitorowania danych o swoim stanie zdrowia. Obecna aktualizacja ma na celu ułatwienie im zbierania i analizy danych o chorobie. Dzieje się tak dzięki możliwości automatycznego przekazywania danych o poziomie glukozy we krwi i o spożyciu węglowodanów.

Aktualizacja podkreśla zaangażowanie firmy Ascensia w obszarze kompleksowego zarządzania danymi dotyczącymi choroby oraz zapewnianiu sprawnej współpracy między różnorodnymi urządzeniami, systemami i aplikacjami na smartfony. Wszystko to w celu umożliwienia osobom chorym na cukrzycę łatwiejszego i sprawniejszego monitorowania ich stanu zdrowia. Zmianę wprowadzono w odpowiedzi na oczekiwania użytkowników aplikacji CONTOUR®DIABETES, wyrażone za pośrednictwem recenzji w App Store oraz w mediach społecznościowych.

Aplikacja Contour Diabetes zintegrowana z Apple Zdrowie

Informacje o firmie Ascensia Diabetes Care

Ascensia Diabetes Care to globalna firma, której zadaniem jest dostarczanie produktów i rozwiązań, ułatwiających pacjentom chorym na cukrzycę codzienne funkcjonowanie i cieszenie się pełnią życia. Wprowadzając innowacje oparte na rzetelnej wiedzy na temat cukrzycy, opracowujemy wysokiej jakości rozwiązania i narzędzia, które poprawiają komfort życia pacjentów.

W ramach znanej na świecie marki systemów monitorowania stężenia glukozy we krwi CONTOUR®, nasze produkty łączą zaawansowaną technologię z przyjazną dla użytkownika funkcjonalnością. Nieustannie prowadzimy badania naukowe, prace nad innowacyjnością i dalszym rozwojem produktów i usług. Jako partner cieszący się zaufaniem osób chorych na cukrzycę, ściśle współpracujemy z ekspertami ochrony zdrowia i innymi partnerami by nasze produkty spełniały najwyższe standardy w zakresie dokładności, precyzji i niezawodności. Prowadzimy działalność zgodnie z dobrą praktyką i uczciwie.

Ascensia Diabetes Care powstała w 2016 r. w wyniku przejęcia Bayer Diabetes Care przez Panasonic Healthcare Holdings Co. Ltd. Produkty Ascensia Diabetes Care dostępne są w ponad 125 państwach. Firma zatrudnia ok. 1 700 pracowników i prowadzi działalność w 31 krajach.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~GrzegorzS  IP: 79.184.144.xxx(2018-11-25 00:14:23)
Jak zwykle, same bzdury zamiast czegoś naprawdę przydatnego. :( Choćby przybliżona wartość HbA1c, raport w formacie Excela, ale pełny raport - czyli nawet opis posiłków. I najważniejsze: odczyt raportów przez ClucContro Home. Kiedy wreszcie będzie stworzony normalny, kompletny system? Na szczęście konkurencja nie śpi. :D


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Aplikacja Contour Diabetes zintegrowana z Apple Zdrowie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 4 czerwca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line