Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

1 km dalej od cukrzycy: Biegacze w Krynicy sprawdzili stan swojego zdrowia

źródło: x-news, dodano: 11 września 2018 r.

W miniony weekend w Krynicy-Zdroju odbył się 9. TAURON Festiwal Biegowy. Na sportowców czekało nie tylko 30 biegów na różnych dystansach, ale także wiele atrakcji. Jednym z wydarzeń towarzyszących sportowej rywalizacji była możliwość sprawdzenia stanu swojego zdrowia. Dzięki firmie Novo Nordisk uczestnicy festiwalu mogli bezpłatnie zbadać poziom cukru we krwi.

- Udało mi się uzyskać dobry wynik badania krwi. Rzadko wykonuję takie badanie, przyznaję się. Staram się zdrowo żyć, biegać, odżywiać, ale do lekarza jednak rzadko człowiek ma czas, żeby podejść, dlatego cieszę się, że mogłam tutaj wykonać takie badanie - powiedziała Dominika Wasilewska, jedna z uczestniczek biegu "1 km dalej od cukrzycy".

Celem badań krwi, była edukacja o zbawiennym wpływie wysiłku fizycznego na nasze zdrowie. - Większość ludzi wie, że ruch i wysiłek fizyczny jest bardzo zdrowy oraz pomaga przy spalaniu cukru we krwi - stwierdziła pielęgniarka Beata Kołodziej.

- Pierwszy raz badałam cukier i pani mnie pochwaliła, bo w trakcie jedzenia miałam właściwy poziom cukru - przyznała uśmiechnięta Zuzanna Stawińska, uczestniczka biegu "1 km dalej od cukrzycy".Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: 1 km dalej od cukrzycy: Biegacze w Krynicy sprawdzili stan swojego zdrowia
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 7 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line