Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

V Konferencja Praktyczne Aspekty Leczenia Chorych na Cukrzycę typu 1

źródło: info. własne, dodano: 4 września 2018 r.

V Konferencja Praktyczne Aspekty Leczenia Chorych na Cukrzycę typu 1

Już 22 września 2018 roku w Warszawie w Radisson Blu Centrum Hotel przy ul. Grzybowska 24 odbędzie się V Konferencja Praktyczne Aspekty Leczenia Chorych na Cukrzycę typu 1. Podczas konferencji przewidziana jest sesja dla lekarzy oraz sesja ogólna. Odbędzie się też wyjątkowe spotkanie pacjentów z Jasonem Genslerem na temat wyników terapii cukrzycy typu 1 za pomocą nowoczesnego systemu Medtronic 670G.

W sesji dla lekarzy wykłady wygłoszą m.in. dr hab. n. med. Joanna Nazim i prof. dr hab. n. med. Przemysława Jarosz Chobot. W sesji ogólnej usłyszymy wykład o żywieniu dr inż. Beaty Sińskiej, dr hab. n. med. Agnieszki Szypowskiej i mgr inż. Adama Niedziałka o domowej pętli zamkniętej Open APS/Nightscout. Omówione będą także korzyści ze stosowania systemów Eversense i Dexcom. Przeprowadzona zostanie analiza odczytów pompy 670G.

Jest to wyjątkowa okazja do zobaczenia na żywo nowoczesnego systemu 670G, który obecnie nie jest jeszcze dostępny w Polsce. Jason był uczestnikiem pierwszego, 12-to osobowego badania klinicznego z użyciem systemu 670G w USA.

Udział w całości konferencji jest odpłatny i kosztuje 50 zł. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.t1d.pl.

Istnieje możliwość bezpłatnego udziału w ostatnim punkcie Konferencji od godz. 14.30 do 15.30 - "Wyniki terapii cukrzycy typu 1 za pomocą nowoczesnego systemu Medtronic 670G - doświadczenia własne (spotkanie z pacjentami)". W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora www.t1d.pl i w polu UWAGI wpisać "mojacukrzyca.org" oraz że udział dotyczy tylko spotkania pacjentów z Jasonem Genslerem.

V Konferencja Praktyczne Aspekty Leczenia Chorych na Cukrzycę typu 1


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: V Konferencja Praktyczne Aspekty Leczenia Chorych na Cukrzycę typu 1
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 4 czerwca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line