Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo

Dzisiaj o godz. 20.00 oglądaj LIVE "Pogadajmy o cukrzycy"!

Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Problem z aplikacją FreeStyle LibreLink na Androida

źródło: Abbott Diabetes Care, dodano: 17 sierpnia 2018 r., aktualizacja: 23 października 2018 r.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualizacja 23.10.2018 r.
PROBLEM Z APLIKACJĄ ROZWIĄZANY!
Aplikacja ponownie dostępna do pobrania w sklepie Google Play!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pobrałeś aplikację FreeStyle LibreLink na Androida i otrzymujesz komunikat "niezgodny sensor" przy próbie uruchomienia lub skanowania sensora FreeStyle Libre? Wykryto problem z aplikacją i czasowo została ona usunięta ze sklepu Google Play. Producent zaleca odinstalowanie aplikacji FreeStyle LibreLink i korzystanie z czytnika FreeStyle Libre do uruchamiania lub skanowania sensora FreeStyle Libre.

Problem z aplikacją FreeStyle LibreLink na Androida

Oto treść oficjalnego komunikatu od firmy Abbott Diabetes Care:

Niedawno otrzymaliśmy informacje, że użytkownicy aplikacji FreeStyle LibreLink w wersji v2.0.1 na urządzenia z systemem Android, którzy pobrali ją ze sklepu Google Play 25 lipca 2018 r. lub później, otrzymują komunikat "niezgodny sensor" przy próbie uruchomienia lub skanowania sensora FreeStyle Libre.

Aplikacja wykorzystuje oprogramowanie szyfrujące do wykrywania jej ewentualnej modyfikacji. Ostatnia aktualizacja służąca poprawie bezpieczeństwa i wydajności w czasie procesu pobierania spowodowała, że aplikacja wykrywa aktualizację jako modyfikację i uruchamia zabezpieczenie, której w niej zastosowaliśmy. Aktywnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu i planujemy jak najszybsze ponowne opublikowanie aplikacji FreeStyle LibreLink na Androida.

Uwaga: Użytkownicy aplikacji FreeStyle LibreLink w wersji na iOS są proszeni o zignorowanie tej informacji, ponieważ dotyczy ona wyłącznie aplikacji w wersji na urządzenia z Androidem.

Zalecamy odinstalowanie aplikacji FreeStyle LibreLink i korzystanie z czytnika FreeStyle Libre do uruchamiania lub skanowania sensora FreeStyle Libre. Alternatywnie można też używać glukometru i pasków testowych do przeprowadzania pomiaru stężenia glukozy we krwi.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W celu uzyskania dalszej pomocy prosimy o telefoniczny kontakt z naszym działem obsługi klienta pod numerem 800 500 800 (połączenie bezpłatne).


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Problem z aplikacją FreeStyle LibreLink na Androida
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Reducan Diabet
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 29 maja 2020 r.

Zadaj pytanie on-line