Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

XIII Konferencja PFED: Nowy wymiar samokontroli w cukrzycy

źródło: Polska Federacja Edukacji w Diabetologii, dodano: 9 maja 2018 r.

Polska Federacja Edukacji w Diabetologii"Nowy wymiar samokontroli w cukrzycy" to tytuł XIII Konferencji Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii, na którą PFED wraz z Uniwersytetem Zdrowia zapraszają do Warszawy w dniach 15 i 16 czerwca 2018 roku. Samokontrola w cukrzycy to takie zarządzanie chorobą, aby osiągnąć dobrą kontrolę metaboliczną i mimo cukrzycy wieść satysfakcjonujące życie.

Zarządzanie chorobą wymaga prawidłowego formułowania celów terapeutycznych, a to jest podstawowym zadaniem zespołu terapeutycznego pracującego z osobą z cukrzycą i jej rodziną. Cele terapeutyczne powinny być wyznaczane wspólnie; wspólne działanie to właśnie ten nowy wymiar samokontroli w cukrzycy.

Jak co roku na konferencji usłyszymy prelekcje wybitnych wykładowców z Polski i z zagranicy, zapoznamy się też z prezentacjami firm działających na rzecz diabetologii. Pielęgniarki diabetologiczne przedstawią swój bogaty dorobek podczas sesji plakatowej. Odbędzie się również sesja konsultantów wojewódzkich w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego.

XIII Konferencja PFED: Nowy wymiar samokontroli w cukrzycy

"W trakcie Konferencji będziemy rozmawiać głównie o SAMOKONTROLI w cukrzycy. (...) Każdego roku na naszych konferencjach mamy zaszczyt gościć wybitnych wykładowców z Polski i ze Świata, którzy pomagają nam rozbudować, a także utrwalić i uaktualnić naszą wiedzę z dziedziny diabetologii. Także podczas tegorocznego spotkania będziemy mieli możliwość wysłuchania niezwykle interesujących wykładów dotyczących zaproponowanego tematu konferencji. Jak co roku gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny konferencji i wspaniałą atmosferę, które to cechy dorocznych spotkań PFED niezmiennie podkreślają ich uczestnicy." - z listu przewodniego Alicji Szewczyk, Przewodniczącej Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii.

Konferencja odbędzie się w Warszawie w hotelu SANGATE HOTEL AIRPORT, ul. Komitetu Obrony Robotników 32. Udział w konferencji jest bezpłatny. Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły na www.uniwersytetzdrowia.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: XIII Konferencja PFED: Nowy wymiar samokontroli w cukrzycy
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 4 czerwca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line