Strona główna Skanuj telefonem! FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Niedziela, 15 września 2019 r. diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
Sklep dla diabetyków
OneTouch Reveal
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

XIII Konferencja PFED: Nowy wymiar samokontroli w cukrzycy
źródło: Polska Federacja Edukacji w Diabetologii, dodano: 9 maja 2018 r.

Polska Federacja Edukacji w Diabetologii"Nowy wymiar samokontroli w cukrzycy" to tytuł XIII Konferencji Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii, na którą PFED wraz z Uniwersytetem Zdrowia zapraszają do Warszawy w dniach 15 i 16 czerwca 2018 roku. Samokontrola w cukrzycy to takie zarządzanie chorobą, aby osiągnąć dobrą kontrolę metaboliczną i mimo cukrzycy wieść satysfakcjonujące życie.

Zarządzanie chorobą wymaga prawidłowego formułowania celów terapeutycznych, a to jest podstawowym zadaniem zespołu terapeutycznego pracującego z osobą z cukrzycą i jej rodziną. Cele terapeutyczne powinny być wyznaczane wspólnie; wspólne działanie to właśnie ten nowy wymiar samokontroli w cukrzycy.

Jak co roku na konferencji usłyszymy prelekcje wybitnych wykładowców z Polski i z zagranicy, zapoznamy się też z prezentacjami firm działających na rzecz diabetologii. Pielęgniarki diabetologiczne przedstawią swój bogaty dorobek podczas sesji plakatowej. Odbędzie się również sesja konsultantów wojewódzkich w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego.

XIII Konferencja PFED: Nowy wymiar samokontroli w cukrzycy

"W trakcie Konferencji będziemy rozmawiać głównie o SAMOKONTROLI w cukrzycy. (...) Każdego roku na naszych konferencjach mamy zaszczyt gościć wybitnych wykładowców z Polski i ze Świata, którzy pomagają nam rozbudować, a także utrwalić i uaktualnić naszą wiedzę z dziedziny diabetologii. Także podczas tegorocznego spotkania będziemy mieli możliwość wysłuchania niezwykle interesujących wykładów dotyczących zaproponowanego tematu konferencji. Jak co roku gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny konferencji i wspaniałą atmosferę, które to cechy dorocznych spotkań PFED niezmiennie podkreślają ich uczestnicy." - z listu przewodniego Alicji Szewczyk, Przewodniczącej Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii.

Konferencja odbędzie się w Warszawie w hotelu SANGATE HOTEL AIRPORT, ul. Komitetu Obrony Robotników 32. Udział w konferencji jest bezpłatny. Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły na www.uniwersytetzdrowia.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: XIII Konferencja PFED: Nowy wymiar samokontroli w cukrzycy
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Newsletter
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 13 września 2019 r.

Zadaj pytanie on-line