Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Tarnogrodzka Szkoła Cukrzycy działa i edukuje

źródło: Koło Diabetyków w Tarnogrodzie, dodano: 10 kwietnia 2018 r.

TarnogródJak co miesiąc, w pierwszy czwartek miesiąca, o godzinie 15.00 w Tarnogrodzkiej Szkole Cukrzycy są prowadzone wykłady edukacyjne. Tak było również 5 kwietnia 2018 roku. Na spotkanie edukacyjne do Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury przybył Diabetolog dr Mirosław Lekan oraz Kierownik Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Tarnogrodzie dr Roman Cichocki.

Diabetolog mówił o tym, jaka jest rola diabetologa we właściwym funkcjonowaniu chorych na cukrzycę. Osoby korzystające z porad, konsultacji, wskazań diabetologa właściwie prowadzą cukrzycę i mają ją w ryzach, żyjąc z nią za "pan brat". Dr Roman Cichocki mówił o szczepionkach, jak ważną rolę maja dla naszego funkcjonowania. Często się zdarza, że osoby szczepione przeciwko grypie łagodniej bez powikłań przechodzą grypę, a nieszczepieni mają problemy z jej powikłaniami.

Na tym spotkaniu było również bardzo dużo pytań do obu lekarzy, a związane jest to z tym, że koło diabetyków w Tarnogrodzie funkcjonuje już piętnaście lat i diabetycy wiedzą, o co pytać i nie wstydzą się, że zadadzą nie mądre pytanie. Zapraszamy w następny pierwszy czwartek miesiąca na kolejne spotkanie edukacyjne w Tarnogrodzie. Diabetolog jest dostępny w Poradni "Twój Lekarz" w Biłgoraju na ul. Pojaska 3. Przyjmuje również na NFZ.

Koło Diabetyków w Tarnogrodzie zostało założone w 2003 roku. Pierwszym prezesem koła był Zdzisław Karczmarzyk, a obecnie funkcję tą pełni Władysław Chodkiewicz, zastępcą jest Maria Kucharska, skarbnikiem - Janina Kubaj, sekretarzem - Teresa Buńko, zaś członkami zarządu są: Roman Cichocki, Zdzisław Karczmarzyk i Adam Zawada. Koło w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 15.00 w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury w Tarnogrodzie organizuje spotkania edukacyjne. Prowadzi również spotkania integracyjne.

Tarnogrodzka Szkoła Cukrzycy działa i edukuje


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Tarnogrodzka Szkoła Cukrzycy działa i edukuje
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 9 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line