Strona główna Skanuj telefonem! FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Środa, 11 grudnia 2019 r. diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

METFORMINA - zbieramy dla Was informacje o zagrożeniu [aktualizacja]

Sklep dla diabetyków
mylife YpsoPump
Światowy Dzień Cukrzycy
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Prezes PSD w Busku-Zdroju nagrodzona
źródło: Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, dodano: 15 marca 2018 r.

Jadwiga Karczewska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Powiatowy w Busku- Zdroju, została Człowiekiem Roku 2017 w powiecie buskim w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna. Osoba z pasją, dobry i skuteczny organizator. Kieruje buskimi strukturami Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Jadwiga Karczewska należy także do Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju, bierze udział w kwestach organizowanych przez Towarzystwo, zebrane środki przeznaczone są na remonty i renowację nagrobków na Cmentarzu Parafialnym w Busku- Zdroju. Od 2016 roku jest ławnikiem Sądu Rejonowego w Busku- Zdroju. Od 2017 zasiada w Wojewódzkiej Radzie Seniorów.

W każdej organizacji daje wiele z siebie, ale najwięcej czasu poświęca Polskiemu Stowarzyszeniu Diabetyków. Jako prezes działa społecznie na rzecz członków Stowarzyszenia, organizując spotkania integracyjne i edukacyjne z lekarzami różnych specjalności i firmami farmaceutycznymi. W miarę możliwości wyposaża potrzebujących członków w dostępne artykułu, literaturę fachową i glukometry. Pozyskuje środki finansowe z konkursów i od sponsorów, aby móc organizować wyjazdy do kina, teatrów, na wycieczki krajoznawcze i pątnicze.

Mając pomoc i wsparcie Zarządu Stowarzyszenia widząc potrzeby i akceptację około 100 członków ma siłę i chęć do dalszego działania. Osoba taka, jak Jadwiga Karczewska nie potrafi i nie chcę się skupiać tylko na swoich prywatnych sprawach, bo widząc potrzeby innych, jest natychmiast gotowa do niesienia pomocy, doradztwa i wsparcia nie tylko chorym, ale i innym potrzebującym. Ma świadomość, że nie we wszystkim może pomóc, ale zawsze próbuję i bardzo się stara, co najczęściej daje wymierne efekty. Cieszymy się, że wyborcy, którzy oddali swoje głosy i Kapituła Konkursu, docenili wielkie zaangażowanie naszej koleżanki Jadwigi Karczewskiej.

Redakcja portalu mojacukrzyca.org przesyła gratulacje Pani Jadwidze!

Jadwiga Karczewska - prezes PSD w Busku-Zdroju nagrodzona


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Prezes PSD w Busku-Zdroju nagrodzona
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 10 grudnia 2019 r.

Zadaj pytanie on-line