Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Wystartowały aukcje portalu mojacukrzyca.org na rzecz 26. Finału WOŚP!

źródło: info. własne, dodano: 9 stycznia 2018 r., aktualizacja: 17 stycznia 2018 r.

Aukcje WOŚP zakończone!


Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyPortal mojacukrzyca.org od kilku lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizując aukcje na rzecz Fundacji. Co roku, bardzo licznie, diabetycy licytują i wspierają działania WOŚP. Przez dziesięć lat wspólnego grania zebraliśmy łącznie 18166,45 zł za naprawdę symboliczne przedmioty. Także i w tym roku, podczas 26. Finału WOŚP, portal mojacukrzyca.org przeprowadza aukcje charytatywne, z których dochód zostanie przekazany bezpośrednio na konto WOŚP. W tym roku zbieramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Licytuj teraz!

Przedmioty na aukcje przekazały następujące organizacje i firmy: portal mojacukrzyca.org, firma Ascensia Diabetes Care, sklep internetowy Diabetyk24.pl, marka OneTouch oraz Federacja Diabetyków. Serdecznie dziękujemy!

Wystartowały aukcje portalu mojacukrzyca.org na rzecz WOŚP!

Wystartowały aukcje portalu mojacukrzyca.org na rzecz WOŚP!

Na tegorocznych aukcjach charytatywnych można wylicytować wyjątkowe kubki portalu mojacukrzyca.org "Rządzenie światem zacznij od pomiaru cukru" oraz pamiątkową koszulkę z I Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej KOPNIJ CUKRZYCĘ, które odbyły się w ostatni weekend kwietnia 2017 roku w Gnieźnie z podpisami cukrzycowych profesorów, lekarzy, prezesów stowarzyszeń, a także nazwami drużyn, które brały udział w zawodach. Na licytujących czekają również okolicznościowe monety WOŚP: 2 zł WOŚP z dziurką oraz 2 zł WOŚP z okazji 20 lecia Fundacji, a także medal z 11. Biegu Policz się z Cukrzycą, który odbył się w Warszawie w ubiegłym roku.

Wystartowały aukcje portalu mojacukrzyca.org na rzecz WOŚP!

Firma Ascensia Diabetes Care przekazała przedmioty, które można wylicytować, a są to: kubki, kalendarze książkowe i trójdzielne, smycze, czapki, gra "Graj w kropelki", monopody, etui wodoodporne oraz opaski na rękę dla diabetyków. Wszystko posegregowane w zestawy. Sklep internetowy Diabetyk24.pl ofiarował nakłuwacz podciśnieniowy GENTEEL, etui FRIO - damska torebka na leki, torby firmowe i glukozę Dextro Energy o smaku kakaowym.

Wystartowały aukcje portalu mojacukrzyca.org na rzecz WOŚP!

Marka OneTouch przekazała na licytację zestawy składające się z dużego parasola, kalendarza książkowego, trójkolorowego długopisu oraz smyczy. Federacja Diabetyków ofiarowała oryginalny, unikatowy ręcznie robiony naszyjnik sutasz oraz federacyjne koszulki, a także słodkie bajeczki i bajki "Życie cukrem pisane".

Ascensia Diabetes Care Diabetyk24.pl OneTouch

Dziękujemy wszystkim za przekazane przedmioty! 26. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia. Uruchomiliśmy dużo aukcji charytatywnych. Teraz liczymy na Was! Zapraszamy do licytacji! Wspólnie gramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków

Wystartowały aukcje portalu mojacukrzyca.org na rzecz WOŚP!Wystartowały aukcje portalu mojacukrzyca.org na rzecz WOŚP!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Wystartowały aukcje portalu mojacukrzyca.org na rzecz 26. Finału WOŚP!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 4 czerwca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line