Strona główna Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Czwartek, 24 maja 2018 r. diabetyk24.pl
Testuj Accu-Chek Combo

Sklep dla diabetyków
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

Nietypowa kampania Fundacji Diabeciaki pt. Słodycz śpiewania
źródło: na podstawie Fundacja Diabeciaki, dodano: 17 lutego 2017 r.

Fundacja Diabeciaki"Słodycz śpiewania" jest krzykiem ludzi, którzy wiedzą co to jest cukrzyca bo jej doświadczają! "Słodycz śpiewania" to książka z dołączoną płytą z udziałem wielu świetnych wykonawców, którzy swoim talentem wspierają kampanię społeczną zorganizowaną przez Fundację Diabeciaki pod hasłem: ZMIERZ CUKIER I PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD CUKRZYCĄ.

"Zmierz cukier... i przejmij kontrolę nad cukrzycą" to autorska kampania Fundacji Diabeciaki. Jej celem jest propagowanie zdrowego trybu życia, ale co równie ważne edukowanie osób chorych jak i zdrowych w zakresie coraz bardziej powszechnej choroby jaką jest cukrzyca. Kampanię rozpoczęto od nagrania płyty muzycznej "Słodycz śpiewania", w której wzięło udział grono wybitnych muzyków i utalentowanych artystów oraz artystów amatorów.

Płyta jest dedykowana wszystkim ludziom. Wszyscy ludzie muszą się badać w kierunku cukrzycy. Bez względu na to czy mają jakieś objawy czy nie. Cukrzyca działa długo, bezobjawowo i nagle, jak się okazuje, że jest to już trwa jakiś długi czas, na przykład 7 lat. Trzeba uświadamiać o chorobie. Ta płyta właśnie to uświadamia. Jest to płyta skierowana do dorosłych osób po 26 roku życia, które są najbardziej narażone na cukrzycę typu 2. - mówi Barbara Kucharska, prezes Fundacji Diabeciaki.

Na płycie piosenki śpiewają m.in. prof. Leszek Czupryniak, Krzysztof Cugowski, Małgorzata Szymańska, Piotr Bukartyk, Zuzanna Smoczyńska, Jan Janga Tomaszewski, Anna Serafińska, Maciej Kucharski, Danuta Błażejczyk, Eve Light, Agnieszka Wilczyńska.

Nietypowa kampania Fundacji Diabeciaki pt. Słodycz śpiewania

Do krążka dołączona jest książka, która zawiera opis kampanii, krótkie opowiadania artystów oraz informacje na temat choroby. Rozpoczynająca się kampania społeczna ma już swoich ambasadorów. Są to osoby, które zaangażowały się w ideę propagowania wiedzy na temat cukrzycy.

Płytę można kupić na stronie internetowej oraz w wybranych salonach Empiku.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
XIX Zjazd Naukowy PTD

Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Marysia  IP: 83.29.226.xxx(2017-02-24 20:35:55)
Bardzo dobra idea, trzeba walczyć z cukrzycą, lecz też dobrze jest cieszyć się życiem, pomimo tego że się ją ma i edukować młode i starsze pokolenie. Dobrze że wiem, toteż zakupię płytę " Słodycz śpiewania " w empiku, popieram całkowicie takie rozwiązanie. Mam kochaną słodycz już kilkanaście lat.


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Nietypowa kampania Fundacji Diabeciaki pt. Słodycz śpiewania
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
mojacukrzyca.TV
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 24 maja 2018 r.

Zadaj pytanie on-line