Strona główna Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Czwartek, 24 maja 2018 r. diabetyk24.pl
Testuj Accu-Chek Combo

Sklep dla diabetyków
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

Warsztaty cukrzycowe dla rodzin w Krakowie
dodano: 6 lutego 2017 r.

Cukrzyca typu 1 odzyskajmy kolory życiaZapraszamy na warsztaty organizowane przez administratorów facebookowej grupy "Cukrzyca typu 1 odzyskajmy kolory życia", które odbędą się w Katolickim Domu Kultury im. Kard. A.S. Sapiehy w Krakowie przy ul. Bobrowskiego 6.

Dwugodzinne warsztaty przy kawie i herbacie odbędą się 24 lutego 2017 roku (piątek) o godzinie 17-tej. MIEJSCE AKCJI - Katolicki Dom Kultury im. Kard. A.S. Sapiehy w Krakowie na ul. Bobrowskiego 6.

TEMATY:
  • "Nie taki diabeł straszny, jak go malują - wyliczanie wymienników węglowodanowych i białkowo-tłuszczowych w praktyce" Teresa Woźnica, technolog żywności i żywienia człowieka, edukator diabetologiczny opowie nam, jak najłatwiej sobie z tym tematem poradzić, odpowie na ewentualne pytania.

  • "Czy monitoring na odległość to naprawdę kosmos - co zrobić, żeby to było możliwe" opowie Mariusz Woźnica, który opracował taki system powiązany z Librą dla swojej córeczki Karolinki.
Dzieciaki w tym czasie wezmą udział w warsztatach plastycznych z Panią Animator (musimy mieć min. 10 dzieciaków - z CT1 i zdrowych, żeby warsztaty się odbyły).

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się z nami spotkać, których interesują powyższe tematy - rodziny dzieci z cukrzycą 1 typu, dorosłych diabetyków (również tych z rodzinami - dzieci mogą w tym czasie wziąć udział w warsztatach) - każdy jest mile widziany.

Zgłoszenia do 18 lutego 2017 roku na adres mailowy anna123urbanik@interia.euJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
XIX Zjazd Naukowy PTD

Najnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Marysia  IP: 83.4.155.xxx(2017-02-17 19:58:33)
Dobry artykuł i bardzo pomocne są tego typu warsztaty dla dorosłych, a zwłaszcza dla dzieci, ponieważ można się dowiedzieć, jak żyć i jakie stosować potrawy aby poziom cukru był w normie i cieszyć się każdą chwilą.


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Warsztaty cukrzycowe dla rodzin w Krakowie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
mojacukrzyca.TV
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 24 maja 2018 r.

Zadaj pytanie on-line